Могилу Армена Джигарханяна зрівняли з землею: хрест покосився, пам’ятника немає, портрет ледве помітний

Армен Борисович Джигарханян помер 14 листопада 2020-го на 86-му році життя. Він страждав чималими проблемами зі здоров’ям, через які його серце і зупинилося. Актор був по-справжньому народним улюбленцем.

На його рахунку десятки ролей у фільмах і спектаклях, багато з них залишили значний внесок у вітчизняній індустрії, тому шанувальники дбайливо зберігають пам’ять про знаменитого кумира.

Життя Армена Джигарханяна
Армен Джигарханян

Свій останній прихисток Джигарханян отримав на Ваганьковському кладовищі. Туди часом ходять найвідданіші фанати Армена Борисовича, які з подивом виявили, що його могилу в прямому сенсі зрівняли з землею.

Зараз там навіть немає огорожі, хрест злегка покосився, а саме місце поховання засипане піском. Поруч лежить портрет знаменитості, скромні букети штучних квітів та кілька гвоздик. Про це пише видання КП.

Могила Армена Джигарханяна, фото взяте з відкритих джерел
Могила Армена Джигарханяна, фото взяте з відкритих джерел

Користувачі мережі припустили, що могилу просто готують до встановлення пам’ятника. До речі, колишня дружина покійного артиста, Віталіна Цимбалюк-Романовська, близько місяця тому заявила, що за його могилкою доглядає тільки вона одна. Їх офіційний шлюб тривав менше року, хоча жити разом вони почали ще до весілля.

Віталіна Цимбалюк-Романовська та Армен Джигарханян
Віталіна Цимбалюк-Романовська та Армен Джигарханян

Розлучення пари було гучним і скандальним. Армен Борисович звинуватив дружину в крадіжці великої суми грошей з театру його імені, де Віталіна займала посаду директора. Сама ж вона у відповідь відхрещувалась від звинувачень та навіть наполягала на перевірці її діяльності в театрі.

Схожі новини