Понеділок, 21 Червня, 2021

Красуня Віра Брежнєва стрімко втрачає зір після операції: знову є шанс повернутися до окулярів з діоптріями

Віра Брежнєва повідомила, що можливо знову повернеться до окулярів з діоптріями.

Екс-солістка “ВІА Гри”, успішна сольна співачка та дружина найвідомішого російського композитора і продюсера Костянтина Меладзе Віра Брежнєва розповіла, що до 21 року носила окуляри з-за слабкого зору.

Віра Брежнєва тоді та зараз.

Як тільки вона змогла достатньо заробляти, співачка зробила операцію на очах. Довгі роки зір її не підводив, але зараз вона знову почала гірше бачити.

Проблеми з зором повертаються

Віра Брежнєва зізналася журналістам “Собесідника“, що їй завжди подобалося, як вона виглядає в окулярах і як вони виглядають на інших людях.

“Коли ходила в окулярах, мене обзивали очкариком. Я ображалася. Але вважала, що це прямо таки прикольно – носити окуляри. Зараз зір знову падає”, – розповіла вона.

Судячи з усього, у співачки є всі шанси знову повернутися до окулярів з діоптріями. Брежнєва поскаржилася, що пологи, стрес, робота, а також сценічне світло негативно позначаються на її здоров’ї. Втім, поки артистка не втрачає надії відновити його без повторної операції.

Віра Брежнєва

А нещодавно співачка заявила, що має намір відмовитися від соціальних мереж. Віра щиро зізналася, що витрачає забагато часу на ведення особистої сторінки в інстаграм, коли може зайнятися більш кориснішими справами, або просто відпочити.

Нагадуємо, що нещодавно чоловік співачки став центром скандалу з домаганнями. Композитора звинувачують у тому, що він пропонував інтимні стосунки Ані Лорак в обмін на кар’єру. Дісталося і Вірі, яку звинуватили у тому, що вона нібито погодилася на таке співробітництво, а згодом “зірвала куш” і стала дружиною продюсера.

Поділіться статтею

Оля Полякова

Що скаже коханий? Оля Полякова опинилася на руках імпозантного чоловіка і почала загравати на камеру

Суперблондинка не посоромилася та опинилася на руках в іншого чоловіка.
Олег Винник

Білявка з зеленими очима ніжно притулилася щокою до Олега Винника та поклала руки йому на плечі: це не Таюне

Олег Винник знову здивував неоднозначною взаємодією з невідомою дівчиною.

Популярне

Останні новини