Субота, 19 Червня, 2021

Переможниця “Холостяка 11” Анна Богдан показала фотографії до схуднення: зовсім інша дівчина з +16 кг

Головний герой 11 сезону романтичного реаліті "Холостяк" зупинив свій вибір на Анні Богдан, яка до участі в проекті виглядала зовсім по-іншому.

21 травня нарешті відбувся грандіозний фінал 11-го Холостяка. Михайла Заливако закохала в себе учасниця на ім’я Анна Богдан, а дві інші фіналістки, Юля Зайка і Розалі, залишилися з розбитим серцем.

Всі три кандидатки, без перебільшення, гідні — молоді, красиві і стрункі. Однак Аня зізналася, що хорошою фігурою могла похвалитися не завжди, тому заради ідеальної зовнішності їй довелося серйозно взяти себе в руки.

Михайло Заливако та Анна Богдан у фіналі Холостяка 11
Михайло Заливако та Анна Богдан у фіналі Холостяка 11

Так, у себе в Інстаграмі Богдан опублікувала пост, в якому розповіла про переломний момент в житті, доповнивши його архівним кадром тих часів:

“У кожного був переломний момент в житті… Останній у мене такий був після розлучення. Ось знаєте, хтось після розставання ріже каре, відрізає чубок або фарбується. Ну а я що? А я поправляюсь на 16 кг. У це складно повірити, дивлячись на мене зараз, але це так. В даному випадку я не просто їла багато солодкого… Я їла тільки солодке. І вуаля, результат. Думаю, не складно зрозуміти, що за той період у мене практично немає фото. Мене було складно змусити зробити хоч одне фото, так як я відразу розуміла, що воно мені не сподобається. Коли на терезах стукнуло +16, у мене відкрилися очі! Я зрозуміла, що не подобаюся у відображенні в дзеркалі, з’явилися проблеми зі шкірою через надлишок цукру. Загалом, весь букет”.

Анна Богдан на піку своєї ваги
Анна Богдан на піку своєї ваги

Схуднути переможниці “Холостяка 11” допомогли стандартні заходи — відмова від солодкого, регулярні і напружені тренування, масаж для корекції фігури і правильний настрій. Аня зізнається — було дуже складно, зриви теж бували, але бажання подобатися собі перемогло:

“Я не з тих, хто дотримується тільки правильного харчування! Також я не з тих, хто не заїдає стрес солодким. І звичайно ж, я не з тих, хто не любить смачно поїсти… Дівчата, все можна, головне — обережно. І мая порада — не катуйте організм всякими дієтами і голодуванням! Користі це не принесе точно!”, — підсумувала дівчина.

Поділіться статтею

Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе

“Справа не в розчаруванні, а в реальності”. Які ж насправді стосунки у Віри Брежнєвої та Костянтина Меладзе?

Віра Брежнєва поділилася реаліями подружнього життя з Костянтином Меладзе.
Тіна Кароль і Дан Балан

Поп-діва Тіна Кароль зізналася, що мала почуття до Дана Балана: забулися і втратили субординацію

Тіна Кароль вразила казахських журналістів зізнанням про відносини з Даном Баланом.
Віктор Павлік і Катя Репяхова

Віктор Павлік витратив шалену купу грошей на пологи четвертої дружини та запросив акторів на виписку

Віктор Франкович у цей раз не скупився та влаштував дружині елітні пологи.

Популярне

Останні новини