Вівторок, 22 Червня, 2021

Квітка Таюне потонула в обіймах престарілого ловеласа і навіть присутність Олега Винника її не бентежить

Таісія Сватко знову засвітилася в обіймах співаючого ректора, і знову з посмішкою на обличчі.

Останнім часом Таїсія Сватко все рідше показувалася у компанії Олега Винника. Шанувальники мали безліч здогадок про причину таких змін і навіть приписували артистам розставання. Однак, цьому є одне просте пояснення: карантинні обмеження і нелюбов Олег Винника до публічності.

Так, хоча на особистих сторінках зірок в соціальній мережі Інстаграм не з’являлося нових фотографій, в реальному житті вони продовжували виступати разом на одній сцені. Як завжди пліч-о-пліч.

Таюне поруч з престарілим ловеласом

Нещодавно на одній з фан-сторінок присвячених творчості Квітці Таюне з’явилася нова публікація, у якій бек-вокалістка постала поруч з співаючим ректором Поплавським та Олегом Винником.

Поплавський ніжно обійняв артистку і притулився до неї. Повелитель вовчиць також стояв досить близько. Можна припустити, що фотографія була зроблена у рамках премії “Українська пісня року”, якою чоловіки займаються вдвох.

Образ Таюне був карколомний. Співачка постала у шкіряній сукні з глибоким V-образним вирізом. Поплавський не зраджував своєму стилю і обрав піджак з блисками, а Винник обрав елегантний костюм в полоску.

Нагадуємо, що співака та його бек-вокалістку вважать чоловіком та дружиною. Про це говорять різноманітні сюжети ЗМІ, у яких або сам Олег розповідає про те, що одружений, або про це доповідають його знайомі. Сам повелителів вчить досі чинить опір і не хоче розповідати правду про свій сімейний стан.

Поділіться статтею

Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 22 червня 2021 року: складність у спілкування та непорозуміння. Для всіх знаків зодіаку

Цей день буде перенасичений непорозуміннями та дивними ситуаціями.
Віктор Павлік і Катя Репяхова

Покинув чоловік? Молода дружина Віктора Павліка повідомила про погані новини, які дуже засмутили її

Катя Репяхова не змогла приховати від підписників свій розбитий вщент настрій і той факт, що на це є причина.

Популярне

Останні новини