Переможець “Голосу країни” Роман Сасанчин розповів, як освідчувався коханій: “Вона не захотіла”

Переможець 10 сезону вокального шоу "Голос країни" Роман Сасанчин освідчився своїй коханій, проте все пішло не за планом.

Новина про заручини Романа миттєво облетіла всі ЗМІ, адже він молодий, талановитий і не так давно перебрався до власної квартири в Києві, яку отримав за перемогу в “Голосі”. Багатьом прихильницям хотілося б опинитися на місці його нареченої, проте серце героя нашої сьогоднішньої статті вже зайняте.

Зі своєю майбутньою дружиною Іванною Сасанчин познайомився в минулому році в спільній компанії друзів. Дівчина не відразу прийняла залицяння виконавця, а коли це сталося, вони не тягнули та незабаром з’їхалися. У столицю пара разом і переїхала.

Роман Сасанчин зі своєю дівчиною Іванною
Роман Сасанчин зі своєю дівчиною Іванною

Пропозицію Іванці Рома хотів зробити красиво і саме в тому місці, де вони познайомилися, але в плани втрутився випадок. Купивши каблучку та розкішний букет троянд, співак чекав на кохану, однак вона відмовилася йти до нього, тому що погано себе почувала:

“Я прибув вже, приїхав, все як має бути, її чекаю. Подзвонив до неї і говорю: “Іванка, потрібно прийти, хочу дещо тобі сказати”. Ну типу, я намагався щось таке придумати, щоб вона не зрозуміла, що там відбувається. Чи в неї настрою не було, чи що, коротше, дійшло до того, що вона не захотіла прийти, чи вона погано себе почувала і сказала, що не прийде. Ми навіть, можна сказати, трохи посварились. І я прихожу до неї, стаю на коліно перед дверима біля ванної, і роблю пропозицію. Іванка в піжамі, все романтично, все як має бути”, — поділився Сасанчин в ефірі програми “Твій день“.

Рома та Іванка в програмі Твій день
Рома та Іванка в програмі Твій день

Як виявилося, дівчині справді біло погано, до того ж вона абсолютно не підозрювала, що обранець хоче покликати її заміж:

“В нас така вийшла суперечка. Я собі думала одне, він — зовсім інше, і трошечки посварились”.

Втім, заповітне “так” Рома все ж почув, тому закохані потихеньку планують майбутнє весілля. До речі наречена старша за нього на 4 роки.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини