Середа, 9 Червня, 2021

“Вже можна впустити дівчинку в сім’ю”: у Катерини Осадчої та Юрія Горбунова народиться донечка

Чому фанати впевнені, що у зіркової родини народиться дівчинка?

Нещодавно Катерина Осадча офіційно підтвердила чутки про свою вагітність. Відома українська телеведуча носить під серцем третю дитину. Знаменитість погодилася зробити цю новину публічною тільки тоді, коли її живіт значно округлився. Чи то, щоб не зурочити, чи то від страху. Адже усі ми знаємо, які чутливі вагітні жінки і як насправді вони хвилюються за своїх малюнків.

Вагітність і відпочинок Катерини Осадчої

Не дивлячись на те, що увесь весняний сезон Катя працювала, здається, що вона зовсім не стомилася, а підходить до справи ще з більшим ентузіазмом та амбіційністю. Втім, останнім часом її робота більше схожа на відпочинок.

Телеведуча їздить по курортах, бере інтерв’ю та насолоджується теплою водичкою з Юрієм Горбуновим. Нещодавно на особистій сторінці зірки в соціальній мережі Instagram була опублікована лінійка різноманітних фотографій з відпочинку, на яких Катя поставала і в купальнику, і в літніх сукнях.

Хлопчик чи дівчинка?

Під цими публікаціями можна знайти доволі цікаві коментарі. Так, більшість підписників Катерини Осадчої пророче їй народження дівчинки. Мовляв, зірка розквітла, а значить буде донька.

Скріншот коментарів на сторінці Каті Осадчої.

Скріншот коментарів на сторінці Каті Осадчої.

Не варто і казати, що враховуючи той факт, що Катерина знаходяться у суто чоловічій компанії, то вірогідніше за все і вона мріє про доньку.

Скріншот коментарів на сторінці Каті Осадчої.

Нагадуємо, що Катерина Осадча вже є мамою двох хлопчиків. Старшому Іллі, який народився від першого шлюбу з політиком вже виповнилося 18 років. Хлопець цього року випустився з міжнародної школи. А маленькому Івасику, який народився від шлюбу з Юрієм Горбуновим лише 4. Дитина обрала непублічний образ життя, тому журналісти досі не знають, як виглядає малеча.

Поділіться статтею

Сестри Сумські

Ольга Сумська хвастає успіхами доньки-акторки, пока 39-річна племінниця сидить на шиї сестри Наталі Сумської

0
Сестри Ольга та Наталя Сумські в дитинстві були дуже дружні і стояли одна за одну горою, однак з роками все сильно змінилося.
Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу

Ані Лорак та її колишній чоловік Мурат Налчаджиоглу знову разом: пара зійшлася в день народження дочки

0
Популярна співачка Ані Лорак та її колишній чоловік Мурат Налчаджиоглу підігрівають чутки про возз'єднання в день народження спільної дочки Софії.
Родина Тіни Кароль

Як Тіна Кароль повідомила сину про смерть коханого чоловіка і батька Євгена Огіра: “Тато полетів на хмарку”

0
Історія кохання співачки Тіни Кароль та її продюсера Євгена Огіра змусила плакати всю країну, адже закінчилася вона занадто рано і несподівано.

Популярне

Останні новини