Вівторок, 22 Червня, 2021

Залицяльник Лесі Нікітюк зламав її сторінку в Інстаграм та злив у мережу особисті фото: оце так подрімала

Леся Нікітюк натрапила на дуже настирливого залицяльника, який вирішив привернути увагу телеведучої тим, що зламав її профіль в Інстаграмі.

Хакер, який прагне уваги Лесі Нікітюк, опублікував від її лиця приватне фото, на якому зірка постала перед дзеркалом в чорному комплекті білизни, встановив на головне зображення сторінки знімок найвідомішого українського журналіста Дмитра Гордона, а також виклав Лесине листування з Михайлом Заливако, головним героєм 11 сезону романтичного проекту “Холостяк”. Під час спілкування з ведучою Михайло зізнається, що у фіналі зробив невірний вибір.

Те, що злив хакер
Те, що злив хакер

Через деякий час Нікітюк пояснила ситуацію в акаунті свого пса Рафіка. Виявилося, що зловмисник дібрався до сторінки знаменитості в той час, поки вона дрімала, причому Леся навіть декого підозрює:

“Якщо ти думаєш, що після всіх твоїх повідомлень, квітів і таких ось, навіть не знаю, як сказати, моментів безглуздих, ти думаєш, що я зверну на тебе увагу, то цього не буде”, — звернулася Леся до хакера і попросила його хоча б заблокувати її маму, щоб та не читала всього цього.

Леся Нікітюк звертається до хакера
Леся Нікітюк звертається до хакера

Пояснення Лесі Нікітюк
Пояснення Лесі Нікітюк

Шанувальники підтримали телеведучу в коментарях і присоромили її дивного залицяльника, а вже через пару годин вона повернула свій Інстаграм та власноруч виклала знімок в бікіні з найвдалішим ракурсом, який тільки можна було підібрати. Цікаво, що Гордона на аватарці вона вирішила залишити до ранку, і він це оцінив:

“Мама на місці. Я свою Ж можу і так виставляти, коли захочу… Бачу, є попит. Погуляли і хватить… Фотку Гордона на аві залишу до ранку! Всім дякую… Я й не знала, що ви в мене такі людяні”, — написала Нікітюк.

Реакція Дмитра Гордона на своє фото у профілі Лесі Нікітюк
Реакція Дмитра Гордона на своє фото у профілі Лесі Нікітюк

Поділіться статтею

Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 22 червня 2021 року: складність у спілкування та непорозуміння. Для всіх знаків зодіаку

Цей день буде перенасичений непорозуміннями та дивними ситуаціями.
Віктор Павлік і Катя Репяхова

Покинув чоловік? Молода дружина Віктора Павліка повідомила про погані новини, які дуже засмутили її

Катя Репяхова не змогла приховати від підписників свій розбитий вщент настрій і той факт, що на це є причина.

Популярне

Останні новини