Вівторок, 22 Червня, 2021

Як виглядає доросла донька Ольги Сумської, яка назавжди покинула Україну та не збирається повертатися назад

Знаменита українська акторка Ольга Сумська двічі в своєму житті пізнала радість материнства, але зараз їй доводиться миритися з розлукою зі старшою донькою.

Ольга Сумська виросла в родині акторів, що і зумовило її майбутнє. Зараз вона носить горде звання народної артистки України, але творчі успіхи — не єдине, чим може похвалитися героїня нашої сьогоднішньої статті. Не менш серйозні на її рахунку досягнення сімейні — вона виховує двох дочок.

Старша спадкоємиця Ольги, 31-річна Антоніна Паперна, повністю успадкувала гени мами. Вона з кожним днем ​​стає все красивішою і все більш схожою на матір. До того ж вона пішла по її стопах та обрала для себе шлях акторки, проте саме це стало причиною, по якій Тоня з кінцями покинула Україну.

Ольга Сумська зі своєю старшою дочкою Тонею
Ольга Сумська зі своєю старшою дочкою Тонею

Щоб освоїти професію, Паперна вступила до Театрального училища імені Бориса Щукіна в Москві, хоч і не з першого разу. Їй довелося своїми силами без допомоги іменитих рідних долати конкурс у 800 чоловік на місце, і їй це вдалося.

Після закінчення навчання Антоніна продовжила творчий шлях — на сьогоднішній день вона є успішною молодою актрисою, яка подає великі надії. Москва подарувала доньці Сумської не тільки можливості, а й кохання — Паперна щаслива з зіркою російського кінематографа Володимиром Ягличем. Пара виховує двох дітей — доньку Єву та сина Данилу.

Антоніна Паперна та Володимир Яглич
Антоніна Паперна та Володимир Яглич

Антоніна Паперна та Володимир Яглич з дітьми
Антоніна Паперна та Володимир Яглич з дітьми

До речі, Ольга не відразу особисто побачила молодшого онука, оскільки через обмеження на пересування під час карантину у них довгий час не було можливості зібратися разом за сімейним столом. А от Наталя Сумська зі старшою племінницею взагалі не спілкується. Ось що вона сказала з цього приводу в програмі “Зірковий шлях”:

“Це вже інша країна, інша сім’я”.

Наталія Сумська
Наталія Сумська

Крім Тоні, у Ольги Сумської є ще одна дочка — 19-річна Анна від другого чоловіка Віталія Борисюка. Вона теж вирішила продовжити акторську династію сімейства і зараз вчиться на акторському факультеті Київського університету театру, кіно і телебачення.

Ольга Сумська з доньками
Ольга Сумська з доньками

Поділіться статтею

В Україні з'явиться ще одна третя платіжка за газ

Українцям почне приходити третя платіжка за газ: за що ще та скільки саме доведеться платити

0
В Україні на державному рівні узаконили третю платіжку за газ. Відповідний законопроект вже вступив в силу.
Олег Винник і Таюне

Яким було весілля Олега Винника і Таюне: знайшлися очевидці пишного гуляння пари музикантів. Всі подробиці

Олегу Виннику давно приписують роман з бек-вокалісткою Таюне. Головний секрет співака - розкрито.
Дмитро Комаров і Олександра Кучеренко

Красуні-дружині Дмитра Комарова не давав спокою незнайомець, який лякав її телефонними погрозами: “Це пекло”

0
Дружина головного телемандрівника країни Дмитра Комарова Олександра Кучеренко розповіла про дзвінки з погрозами, які надходили на її телефон.
Холостяк 11 Михайло Заливако та його обраниця Анна Богдан

Фіналістка “Холостяк-11” Анна Богдан заговорила про зради та розлучення: “Ніколи не пробачу”. Подробиці

Анна Богдан та Михайло Заливако стали парою завдяки проекту "Холостяк". Дізнайтеся, чи змогли молоді люди зберігти свої стосунки.
Лідія Таран

Лідія Таран обтягнула свої пружні форми тісним комбінезоном та вразила стрункістю: Доманський кусатиме лікті

0
Відома українська телеведуча Лідія Таран в свої 43 роки захоплює шанувальників стрункою фігурою і в цілому моложавим виглядом.

Популярне

Останні новини