Як виглядала єдина донька Наталії Сумської до того, як овдовіла та стала затворницею: найвродливіша з сім’ї

Наталія Сумська - талановита акторка, яка має у житті нелегке випробування: 38-річну доньку, яку має утримувати.

Наталія Сумська. Ця талановита акторка прославилася на всю Україну. Її поважають глядачі не тільки за відмінну гру та вміння перевтілюватися у різні образи, а ще й за гідну громадянську позицію.

Наталія Сумська за молодих років. Фото взято на просторах мережі.

Наталія завжди грала на екрані тендітних народних українських героїнь, а у життя їх  перенесла з початком агресії на сході нашої країни. Сумська-старша різко засудила країну-сусіда та ледь не обірвала стосунки зі своєю молодшою сестрою, Ольгою, яка не гребувала зніматися у серіалах для Росії.

Наталія Сумська за молодих років. Фото взято на просторах мережі.

Наталія живе зі своєю родиною та утримує 38-річну доньку. Дарина Мамай-Сумська впевнено йшла творчим шляхом своїх батьків. Вона подавала великі надії. Та три роки тому Дарина овдовіла. Її чоловік – музикант Юрій Трофименко помер. А всі клопоти з утримання 11-річної онуки та 38-річної доньки лягли на плечі Сумської-старшої.

Якою була Дарина?

Молода жінка зараз веде непублічний спосіб життя. Особиста трагедія перетворила її з перспективної акторки на скромну затворницю. Ледь можна знайти світлини Дарини до того, як вона овдовіла. Та все ж таки, піднявши архіви, редакції “Сенсація” вдалося дістати унікальні фото.

Дочка Наталії Сумської Дарина
Дочка Наталії Сумської Дарина

Дарина з 17 років захоплювалася театральним та цирковим мистецтвом.

Дочка Наталії Сумської Дарина
Наталія Сумська з донькою (праворуч)
Наталія Сумська з донькою (праворуч)
реклама

Поділіться статтею

Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличч

Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличчя та осину талію: Софію так не молодили навіть за гроші

Софія Ротару - беззаперечно яскрава зірка українсього шоу-бізнесу та улюблениця СНД. Вже давно не секрет, що її родина славиться талантами. Ось і сестра Ауріка вирішила не ховатися у тіні відомої родички та заявити про себе. Подивіться, якою неймовірною красою може похизуватися жінка.
Олега Винника спіймали на обмані

Олега Винника спіймали на обмані: стосунки головного вовка країни і його вовчиць погіршуються через гроші

Улюбленець української публіки Олег Винник потрапив у немилість власних фанатів. Зараз користувачі мережі масово залишають під публікаціями артиста невдоволені відгуки та коментарі, які мають привернути його увагу. Що сталося між кумиром мільйонів та його фан-базою, читайте у статті.
Віталій Козловський став багатодітним татом чотирьох дітей

Як виглядають четверо дітей Віталія Козловського та як він став багатодітним татом: “Хочу завжди бути поруч”

0
Популярного українського співака Віталія Козловського сім'янином не назвеш, на відміну від завидного холостяка, адже одруженим він не був ще ніколи. Втім, батьком таємно від публіки він стати вже встиг, причому багатодітним. Що відомо про чотирьох дітей Віталія Козловського?
Анна Різатдінова полишила немолодого багатія

Анна Різатдінова полишила немолодого багатія та заговорила про шлюб з кухарем: не мільйонер, але хвацький

Анна Різатдінова відома українська спортсменка, яка свого часу зажила, як справжня Попелюшка. Вона зустріла свою половинку серед непростих чоловіків. Заміж зірку покликав дуже заможний чоловік, старший за гімнастку на 24 роки. Втім, Анна вирішила рухатися далі у стосунках.
До Ектора Хіменеса-Браво прилетіла мама

Відтепер Олі Мартиновській буде не до сну: до Ектора Хіменеса-Браво прилетіла мама знайомитися з невісткою

Не так давно мережею поширилися чутки про роман між Ольгою Мартиновською та Ектором Хіменесом-Браво. Зіркові колеги ніколи не давали навіть малесенького приводу вважати, що між ними є дещо більше, ніж робочі взаємини. Втім, останні світлини, які опублікував шеф-кухар все змінили.

Популярне

Останні новини