Кришталеві люстри, канделябри і зіркові гості: Соломія Вітвіцька відгуляла розкішне весілля у центрі Києва

Соломія Вітвіцька добре повеселилася на весіллі знайомих.

Нещодавно соціальна мережа Instagram вибухнула від заможного весілля. Так, у безлічі знаменитостей на їхніх особистих сторінках з’явилися фотографії з багатого торжества. Хто одружився і кого запросили, читайте далі у статті.

Весілля по-вірменськи

Нещодавно на особистій сторінці Соломії Вітвіцької в соціальній мережі Instagram з’явилася фотографія, на якій прекрасна телеведуча та зірка ТСН в одній особі постала у карколомній вечірні сукні, яка вигідно підкреслила усі принади жінки.

З’ясувалося, що знаменитість завітала на весілля до подружньої пари Антонян. Далі були опубліковані відеоролики, на яких було видно, що ведучим на торжестві був Юрій Горбунов, для гостей виступала Тіна  Кароль, а зал був прикрашений канделябрами, кришталевими люстрами, штучним димом та меблями виконаними під срібло.

Виглядало дуже заможно. Серед зіркових гостей також засвітилася Наталка Карпа. Досить вірогідно, що саме на цьому весіллі виступав і Андрій Данилко зі своєю партнеркою Інною Білоконь. Григорій Решетник також засвітився на схожому торжестві, тож цілком можливо, що і він привітав вірменську пару.

Нагадуємо, що півроку тому Соломія Вітвіцька повідомила, що розлучається з чоловіком Владом Кочетковим, з яким прожила 8 років. Пара рік намагалася врятувати стосунки і навіть відвідувала сімейного психолога.

Втім, обидва зрозуміли, що стосунки пора порвати. Усе спільно нажите майно колишнє подружжя поділило порівно, а квартира була продана ще до процесу розлучення. Гроші були розділені. Зараз Соломія Вітвіцька орендує квартиру.

Поділіться статтею

Колишні дружини та коханки зіркових чоловіків, які затягли їх під вінець

Битва колишніх дружин та коханок зіркових чоловіків: Созаєва і Репяхова, Войченко і Горняк, Сумм і Брежнєва

0
В українському шоу-бізнесі є чимало прикладів зіркових розлучень, які відбулися через появу на горизонті панянок-розлучниць. Хто ж вони?
Настя Каменських, Потап та їх улюбленець

Чому у Насті Каменських і Потапа досі немає дітей? Навіть сина Андрія від першого шлюбу не взяли виховувати

Настя Каменських не раз зізнавалася, що дуже мріє про дитину. Втім, досі співачка не стала мамою. Чому?
Алла Пугачова

Більше не “АБ”: Алла Пугачова змінила ім’я на 73 році життя. Як тепер величають Примадонну естради?

Алла Борисівна не перестає дивувати прихильників своїми рішеннями. З'явилися новини про одну дуже важливу зміну у її житті.

Популярне

Останні новини