Померли дуже рано: актори культового серіалу “Солдати”, яких вже немає в живих

“Солдати” вийшли на екрани в 2004 році і стали одним з найпопулярніших серіалів сучасності. Здається, немає жодної людини, яка б нічого не знала про цю історію армійських буднів.

Валерій Прохоров

Валерій Прохоров
Валерій Прохоров

Федір Кузьмич, він же дід Кузьми Соколова, з’являвся на екранах в 3, 5 і 12 сезонах. Свій діагноз Валерій Вікторович приховував. І тільки коли терпіти біль стало нестерпно, артист вирушив до лікарні. 27 березня 2008-го у віці 66 років Прохоров помер через 2 тижні після госпіталізації. У нього був рак.

Володимир Турчинський

Володимир Турчинський
Володимир Турчинський

Динаміт теж знімався в “Солдатах” в ролі прапорщика Романа Борового. Турчинський вів активний і спортивний спосіб життя, тому його раптова смерть стала великим потрясінням для громадськості. Володимир помер у грудні 2009-го від серцевого нападу на 47-му році.

Володимир Толоконніков

Володимир Толоконніков
Володимир Толоконніков

Актор чудово втілив образ дядька прапорщика Шматко Євгена Петровича. Толоконніков прожив довге життя, хоча помер не від старості. 15 липня 2017 го серце 74-річного Володимира раптом зупинилося на тлі хронічного бронхіту.

Олексій Булдаков

Олексій Булдаков
Олексій Булдаков

Фільмографія Булдакова сповнена ролей військовослужбовців, ось і в “Солдатах” він зіграв генерала Іволгіна, який з’явився на екранах в 15 сезоні. Олексій пішов з життя 3 квітня 2019-го через тромб, який відірвався прямо на відпочинку в Монголії.

Микита Ємшанов

Микита Ємшанов
Микита Ємшанов

Наймолодший герой нашої сьогоднішньої добірки. Микиті дісталася роль колишнього Маші. Дивно і в той же час сумно, але день народження та день смерті Ємшанова збіглися. Він помер 17 серпня 2011-го, потрапивши в автомобільну аварію. Микиті було 28.

Схожі новини