Білявка з зеленими очима ніжно притулилася щокою до Олега Винника та поклала руки йому на плечі: це не Таюне

Про роман Олега Винника та його прекрасної бек-вокалістки Таюне говорять повсюди: і серед глядачів, і в шоу-бізнесі. Неможливо не помітити особливий зв’язок, який робить їхні виступи ще більш гармонійними та драйвовими. Вона завжди поряд з ним, щоб не було. Хтось вважає, що Таїсія Сватко — колишня дружина артиста, яку він досі підтримує, а хтось вважає інакше. Мовляв, одружилися давно і досі разом. На превеликий жаль, повелитель вовчиць не дає ніяких коментарів стосовно особистого життя, але деякі зміни є: тепер він не заперечує той факт, що має обранецю, як раніше.

Невідома дівчина та Олег Винник. Що їх пов’язує?

Нещодавно на одному з фан-акаунтів творчості Олега Винника і Таісіі Сватко з’явилася фотографія, на якій співак постав поряд з неймовірно схожою на бек-вокалістку дівчиною. Втім, це не вона.

Білявка з зеленими очима та дуже виразними рисами обличчя притулилася щокою до головного вовка країни і поставила руки йому на плечі, наче він їй належить. Фотографія Вийшла дуже гармонійною та викликає питання.

Нагадуємо, що нещодавно у мережу потрапили кадри, на яких Олег Винник цілує в губи свою бек-вокалістку Таюне прямо на сцені під час туру. Про стосунки зірок не просто подейкують. Односельчани артистів розповіли журналістам, що у них було весілля. Після того, як Олег покинув Україну та поїхав у Німеччину працювати, його обранеця також не залишилася на батьківщині. Зараз їхній син Юліан навчається у Німеччині, прихований від фанатів артистів. На привеликий жаль, доведеться чекати на офіційне підтвердження подружніх стосунків від Олега Винника і Таюне.

Схожі новини