Як виглядає батько Наталії Мосейчук, яка поза камерами стає турботливою донькою: чому зірка приховувала тата

Наталія Мосейчук, залізна леді телевізійного кадру несподівано поділилася ніжними родинними світлинами. Дізнайтеся все про батька ведучої.

Наталія Мосейчук майже ніколи не говорить про свою родину та уникає розповідей про найрідніших. Та у Міжнародний день батька (22 червня) ведуча вирішила поділитися дитячими спогадами про батька Миколу Федоровича.

Наталія Мосейчук
Наталія Мосейчук

Опублікувати відважилася цілих дві світлини. Повідала також теледіва дуже зворушливу історію про життя чоловіка.

Микола Федорович. Військовий

Батько Наталії Мосейчук служив в Афганістані. Військова кампанія СРСР 1979-1989 рр представляла собою військову інтервенцію. Багато хто не повернувся зі східної країни та пропав безвісти. Досі учасники тої війни з сумом згадують, як їх мобілізували на афганський фронт. Одна зі світлин – архівна. Її зробили буквально перед відправленням чоловіка на війну. Наталія розповідає:

“Це останні хвилини батька перед від’їздом з Бердичева, де ми тоді жили, до Афганістану. З’їхалися родичі. Проводжали. Натужно жартували. І всі боялися. Бо раптом бачимося востаннє? Момент підловив брат десятикласник, сфотографував”

Наталія Мосейчук показала свого батька

Одного разу Микола Федорович підірвався на міні. Була загроза ампутації ноги, але він витерпів лікування та повернувся додому. Зустрічали з квітами розгублені родичі.

Вранці заїхала до батька. Привітала. А потім закрутилася… за один вихідний так багато треба зробити… не думала, що…

Опубликовано Наталіей Мосейчук Воскресенье, 20 июня 2021 г.

Ще одна світлина у публікації – це сучасні роки. Наталія побажала батьку довгих літ та успіхів у його господарчих справах.

Телеведуча зазначила, що почувається щасливою і вдячною мамі за те, що поставила тата на ноги.

реклама

Поділіться статтею

Оля Полякова розповіла, як вийшла заміж за Вадима

Оля Полякова розповіла, як вийшла заміж за свого чоловіка, якого тепер вимушена забезпечувати: “Аби за кого”

0
Популярна українська співачка Оля Полякова заміжня за бізнесменом Вадимом Буряковським. Виявилося, що у шлюбі пари не все так безхмарно, і це пов'язано не лише з тим, що обранець майже ніколи не супроводжує дружину на світських заходах. Останнім часом зірка все частіше піднімає питання розлучення.
Готуємо швидкий пиріг зі сметани і яєць за 30 хвилин

Швидкий пиріг зі сметани і двох яєць за 30 хвилин: ідеальний десерт до чаю – простіше і смачніше за чізкейк

0
Пропонуємо приготувати до чаю швидкий пиріг зі сметани і двох яєць. Дуже ніжна начинка і хрустке пісочне тісто смакують так, що всі проситимуть добавки. Десерт виходить набагато простіше і смачніше, ніж чізкейк, а готується з найдоступніших продуктів, які знайдуться на будь-якій кухні.
Вагітна Настя Каменських засвітила круглий живіт

Вагітна Настя Каменських намагалася сховати круглий живіт, але сама себе і видала: майбутні батьки з Потапом

0
У вагітності Настю Каменських підозрюють ледь не щодня, а питання майбутнього поповнення в родині співачки та її чоловіка-продюсера Потапа не дає спокою численним фанатам. Від вичерпних коментарів з цього приводу зіркова пара утримується, однак інтригуючі фото з натяком говорять самі за себе.
Церковне свято 26 листопада

Церковне свято 26 листопада: що можна і не можна робити на день Іоанна Златоуста – традиції, прикмети

Його називають учителем церкви - Іоанн Златоуст сьогодні згадується всіма християнами світу. Його підносять на один ступінь з Василем Великим та Георгієм Богословом. У день своєї пам'яті святий дослухається до кожної молитви та особисто просить у Бога добробуту кожному.
Нова дружина Святослава Вакарчука засвітила талію на пляжі

Нова дружина Святослава Вакарчука засвітила талію на пляжі: форми, як у молодої – наче не народжувала (ФОТО)

Цього року життя Святослава Вакарчука перевернулося на 180 градусів: народився син. Одразу мережа почала шукати сліди появи нової жінки у життя музиканта, адже з першою дружиною Лялею він розлучився дуже несподівано та швидко. Нова потенційна обраниця виявилася ще тою штучкою.

Популярне

Останні новини