(Фото) Як виглядає та де живе батько Ксенії Мішиної, який покинув дочку у бідності і створив іншу родину?

Ксенія Мішина прийшла у гості до свого батька та показала, як він виглядає і як живе.

Про дитинство відомої української акторки Ксенії Мішиної достовірно нічого не відомо. Майбутня зірка, красуня Ксенія виросла в Криму у звичайній родині і здається нічим не відрізнялася від своїх однолітків. Втім, окрім драми, яку вона пережила у дорослому віці, в неї була і одна дитяча.

Важке дитинство

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Хоча Ксенія не часто говорить про дитинство, все ж таки деякі деталі час-від-часу просочуються до мережі. Так, нещодавно акторка показала, як жила до того, як стало відомою на всю країну. Виявилося, що житлом дівчини була обідрана хата, у якій майбутня зірка провела роки з мріями про сцену театру. Крім бідності Ксеню спіткала ще одна біда — батько знаменитості Олександр покинув родину і пішов до іншої. Там у нього народився син, з яким зараз знаменитість добре спілкується.

Як виглядає батько акторки Олександр Мішин?

Ксенія Мішина показала батька, брата та їхню квартиру.

Нещодавно Ксенія завітала у гості до батька та брата і показала, як виглядає її тато і де він живе. Літній чоловік щасливо проживає з родиною у невеличкий квартирі, яка сяє чистотою та комфортом. Разом з собою зірка привела і сина Платона, який одразу ж почав дуркувати разом з дядьком.

До речі, батько знаменитості приймав активну участь у зйомках шоу і допомагав доньці зробити правильний вибір. З цього можна зробити висновок, що між ними теплі стосунки наповнені довірою.

Нагадуємо, що Ксенія Мішина розповідала про насилля, який їй довелося пережити у стосунках з батьком свого сина. Акторка зізналася, що той спустив її зі сходів.

реклама

Поділіться статтею

Як виглядають тесть Арсена Мірзояна і свекруха Тоні Матвієнко

Інтелігент-мистецтвознавець та проста жінка з провінції: як виглядають тесть Мірзояна і свекруха Матвієнко?

У зіркового подружжя Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна дуже дружна, і при цьому неімовірно різна родина. Співачка народилася у сім'ї інтелігентів з високими посадами та великими доходами, а Арсен Мірзоян родом з Житомира, і його родина ніколи не претендувала на приставку "світська".
Як виглядає екс-чоловік Ольги Фреймут

Як виглядає екс-чоловік Ольги Фреймут, який покинув її у чужій країні з малюком: на вигляд сама порядність

Старша донька Ольги Фреймут, її первісток Злата Мітчелл народилася, як результат роману зірковою мами з іноземцем. Телеведуча збиралася осісти за кордоном і стати дружиною англійцю. Втім, чоловік виявився зовсім не тим, за кого його прийняла зірка.
Донька Кузьми Скрябіна вперше серйозно заговорила про дітей

Донька Кузьми Скрябіна вперше серйозно заговорила про дітей: “Майбутній малюк може бути схожим на покійного дідуся”

Лідера гурту "Скрябін" Андрія Кузьменка не стало у 2015 році. В музиканта та продюсера залишилася донька Марія-Барбара. Тато назвав дівчинку на честь кумира своєї молодості, акторки Барбари Брильської, з якою він був особисто знайомий. Зараз дівчина будує свою власну сім'ю та кар'єру.
Могилевська придбала житло по сусідству з коханим, щоб він її не позбувся

Могилевська придбала житло по сусідству з коханим, щоб він її не позбувся: на що йшла зірка заради заміжжя?

Колись Наталія Могилевська перебувала у стосунках з українським багатієм Єгором Долиніним, якого досі вважає коханням свого життя. Взаємини неодноразово давали тріщину, але співачка боролася за коханого до кінця і не зважаючи ні на що.
Дан Балан і Тіна Кароль

“Щасливі разом”: Мама Дана Балана несподівано натякнула на весілля свого сина з Тіною Кароль – фанати дочекалися

Українську співачку Тіну Кароль та молдавського виконавця Дана Балана сватає уся мережа, до того ж прихильників цієї пари можна знайти вже за межами України. Зірки познайомилися під час зйомок шоу "Голос", де вони сиділи у суддівських кріслах. Поки ні Дан, ні Тіна не коментують ці чутки: тим часом у мережі з'являються нові факти їхніх стосунків.

Популярне

Останні новини