Примі-балерині Катерині Кухар погрожують. Що та з ким зірка театру не поділила: “Залиште у спокої!”

Катерина Кухар зробила провокаційне зізнання в соціальних мережах.

Всі звикли бачити у Катерині Кухар тендітну, аристократичну персону, яка не стане вивертати особистий бруд назовні, а тим паче привертати до себе увагу скандалами. Втім, нещодавно сталося дещо неочікуване. Прима-балерина Катерина Кухар розповіла непривабливу правду про українських олігархів, які, виявляється, погрожують зірці.

Чому українські багатії погрожують балерині?

Так, майже рік тому зірку призначили замістителем директорки Київського державного хореографічного училища. На особистій сторінці в соціальній мережі Instagram розлючена балерина звернулася до кривдників, які заважають їй працювати.

Що саме сталося між нею та чиновниками — невідомо, але зі слів балерини, можна зрозуміти, що сам конфлікт зав’язався через гроші учбової установи або їхньому еквіваленті. Наприклад, приміщення, фінансовий план, земля, тощо. Цілком імовірно, що в училищі збираються урізати бюджет, з чим і бореться Прима. Сподіваємося, що Катерина дуже скоро розповість усі деталі конфлікту та зможе назвати усі прізвища кривдників. Адже погрози — це кримінальна справа.

Нагадуємо, що не так давно Катерина Кухар розповідала про головну трагедію свого життя. Так, зірка театру народила мертву дитину. Через це вона майже півроку знаходилася у глибокій депресії і навіть думала про зведення рахунків з життям. Однак, зараз вона є дружиною відомого танцюриста Олександра Стоянова і мамою двох прекрасних діток. На даний момент вона є прекрасним зразком іншим жінкам, які витратили сенс свого життя.

Поділіться статтею

Олександр Педан та Ольга Фреймут

“Роман” Ольги Фреймут та Олександра Педана: що насправді було між зірками, окрім поцілунків і дивних натяків

Зо насправді відбувалося між партнерами по телепрограммі Олею Фреймут та Олександром Педаном?
Ксенія Мішина

Після розставання з Еллертом Ксенії Мішиній знадобилася допомога лікарів: “Нічого не можу робити”

0
Відома українська акторка і головна героїня першого сезону романтичного реаліті "Холостячка" Ксенія Мішина повідомила про чергову біду в своєму житті.
Анна Богдан і Михайло Заливако

Переможниця “Холостяка-11” Анна Богдан розкрила правду про стосунки з Михайлом Заливако: “Просто живемо”

0
Переможниця 11 сезону реаліті-шоу "Холостяк" Анна Богдан розповіла, як складаються її стосунки з Михайлом Заливако через кілька місяців разом.

Популярне

Останні новини