Вагітна Настя Каменських зачинилася вдома, але не змогла приховати живіт: щасливі з Потапом майбутні батьки

Настя Каменських спричинила нову хвилю чуток про свою вагітність.

Насті Каменських вже 34 роки. Втім, вона не поспішає дарувати дитину Потапу і народжувати первістка. Зараз співачка активно займається власною кар’єрою, бізнесом і насолоджується життям. Так, зіркове подружжя кожного року святкує річницю весілля, наче вперше, і не обмежує себе абсолютно ні в чому.

Настя Каменських вагітна

Останнім часом особистість Насті Каменських обростає плітками про її вагітність. Можливо це спричинено обставинами смерті її батька, адже через горе вона почала заїдати свій сум і не впоралася з контролем над вагою. Однак, досить вірогідно, що вона просто носить під серцем дитину. Сама співачка не говорить про те, що не хоче стати матір’ю, а впевнена, що доля сама піднесе їй подарунок.

Настя Каменських на власній кухні. Фото взяте в соціальних мережах.

Сьогодні на особистій сторінці зірки в соціальній мережі Instagram з’явився ряд відеороликів. Знаменитість увесь цей час знаходилася вдома і розважалася, як могла. Зокрема, на деяких кадрах видно, що у Насті Каменських солідно підріс животик. Тож цілком імовірно, що скоро вони з Потапом стануть батьками. А знаючи, зверхсекретність, з якою вони будуть своє життя, на офіційне зізнання у скорому поповненні чекати не доводиться.

Нагадуємо, що у 2019 році стало відомо, що Настя Каменських та Потап таємно одружилися у київському лісі. Згодом з’ясувалося, що пара знаходилася в романтичних стосунках тривалий час і вміло приховувала це від журналістів. Зіркове подружжя навіть прикривала колишня дружина Потапа Ірина Горова.

Поділіться статтею

Олександр Педан та Ольга Фреймут

“Роман” Ольги Фреймут та Олександра Педана: що насправді було між зірками, окрім поцілунків і дивних натяків

Зо насправді відбувалося між партнерами по телепрограммі Олею Фреймут та Олександром Педаном?
Ксенія Мішина

Після розставання з Еллертом Ксенії Мішиній знадобилася допомога лікарів: “Нічого не можу робити”

0
Відома українська акторка і головна героїня першого сезону романтичного реаліті "Холостячка" Ксенія Мішина повідомила про чергову біду в своєму житті.
Анна Богдан і Михайло Заливако

Переможниця “Холостяка-11” Анна Богдан розкрила правду про стосунки з Михайлом Заливако: “Просто живемо”

0
Переможниця 11 сезону реаліті-шоу "Холостяк" Анна Богдан розповіла, як складаються її стосунки з Михайлом Заливако через кілька місяців разом.

Популярне

Останні новини