Slavia пограла на нервах Дзідзьо: екс-дружина артиста показала коханого. Ким виявився таємничий чоловік?

Ярослава Притула-Хома вирішила пограти на нервах не тільки колишнього чоловіка, але й тисяч підписників.

Не так давно вщух скандал між Ярославою Притулою-Хомою, її колишнім чоловіком Дзідзьо та його кумою Ольгою Цибульською. Остання постраждала куди більше, адже мала виправдовуватися за минулі помилки, і навіть захищати власного чоловіка.

Весілля Дзідзьо та Славії
Весілля Дзідзьо та Славії

Так, Ярослава нарешті зважилася будувати свою власну кар’єру і піти від чоловіка. Ці зміни потягнули за собою плітки та ряд зізнань, завдяки яким аудиторія зрозуміла, що Михайло Хома не такий позитивний у реальному житті, як здається на перший погляд.

Новий коханий Ярослави

Скріншот сторінки Ярослави Хоми.

Нещодавно на особистій сторінці Ярослави Притули-Хоми з’явилася фотографія, на якій жінка показала ззаду чоловіка, якого ніжно обіймала і до того ж ласкаво підписала фото. Уся мережа одразу ж подумала, що жінка вже не самотня і почали гадати, хто ж таємничий коханець Славії.

Про нового обранця встигли написати безліч представників ЗМІ. А вже через декілька годин вона зважилася відкрити його особистіть, яка була розсекречена самою Ярославою. Ним виявився її брат, а ніяк не коханець. Виявляється, між нею та її молодшим родичем настільки близькі стосунки, що Ярослава вважає за належне публікувати подібні фото.

Нагадуємо, що журналістам вдалося дізнатися, хто ж таємничий чоловік Ольги Цибульської. Раніше глядачам слабко вірилося у те, що “розлучниця” взагалі заміжня. Втім, нещодавно виявилося, що вона таки живе разом з депутатом Грисюком. Ольга Цибульська намагалася заперечувати ці дані, втім докази у вигляді декларацій кажуть самі за себе.

Поділіться статтею

Анна Богдан і Михайло Заливако

Переможниця “Холостяка-11” Анна Богдан розкрила правду про стосунки з Михайлом Заливако: “Просто живемо”

0
Переможниця 11 сезону реаліті-шоу "Холостяк" Анна Богдан розповіла, як складаються її стосунки з Михайлом Заливако через кілька місяців разом.
Андрій Дикий та Лілія Ребрик

Андрій Дикий обережно прикрив живіт Лілії Ребрик з натяком на вагітність: готуються стати батьками втретє?

0
Відома українська акторка і телеведуча Лілія Ребрик разом з чоловіком Андрієм Диким спровокували нову хвилю чуток про вагітність.
Марічка Падалко

Марічка Падалко повідомила про омріяне поповнення в родині: “Відчуття, як дитину видають в пологовому”

0
Відома українська журналістка і телеведуча Марічка Падалко поділилася з шанувальниками великою радістю – поповненням в родині.
Леся Нікітюк

Незаміжня Леся Нікітюк вже невдоволена увагою чоловіків: “Ноги волохаті”. Чому не догодив залицяльник?

34-річна Леся Нікітюк не раз казала, що хоче стати сімейною жінкою. Та свій сильний незалежний характер ведуча не може стримати.

Популярне

Останні новини