Чому в мережі немає жодного фото з весілля Камалії та Мохаммада Захура: невже їхній шлюб фіктивний?

Шлюб Камалії та Мохаммада Захура вкритий безліччю таємниць. Чи одружені зірки насправді?

За стосунками Камалії та Мохаммада Захура спостерігають не тільки мільйони українських глядачів, але й закордонних. Король металургійної галузі відомий завдяки своїм талантам у всьому світі, а Наталя Шмаренкова не відставала від коханого, і заволоділа титулом “Місіс Всесвіт”. Втім, що ж насправді відбувається у шлюбі зірок?

Мухаммад Захур має безліч секретів

Так, Мухамад Захур доволі довго приховував від аудиторії, що був раніше одружений на пакистанській дівчині і навіть має двоє дітей. Згодом він одружився на Камалії. Зірки наполягають, що весілля відбулося таємно, так як мама Захура навіть не здогадувалася про те, що він давно розлучився з першою дружиною.

Мільярдер не хотів засмучувати жінку, адже мусульманські традиції не дозволяли йому так вчинити. Тим не менш, зараз уся родина бізнесмена у курсі його сімейного стану. Мухаммад розповідав, що через декілька років йому таки довелося розповісти, хто ж така Камалія і ким вона йому доводиться. Мама мільярдера дуже образилася, але традиційну вечерю приготувала.

Таємничості більше немає, але фотографій з весілля так і не з’явилося, що дивно, адже Камалія завжди активно ділиться усіми заходами та торжествами, які проводяться у їхній родині. Журналістам вдалося потрапити навіть у спальню знаменитостей. А фотографії все нема… Це суперечить моделі поведінки співачки.

Камалія зі своїм чоловіком Мохаммадом Захуром
Камалія зі своїм чоловіком Мохаммадом Захуром

Більш того, якщо Мохаммад стверджує, що у Пакистані не прийнято розлучатися, чи міг він взагалі це зробити? Чи існує імовірність того, що він досі одружений на своїй мусульманській обраниці, а з Камалією живе у громадському шлюбі?

Поділіться статтею

Оля Фреймут та Андрій Доманський

Неочікувані плоди кохання: позашлюбні діти Андрія Доманського, Ольги Фреймут та інших відомих зірок

Хто з українських зірок змінив думку глядачів про себе через наявність позашлюбної дитини?
Філіп Кіркоров

Філіп Кіркоров зав’язав нові стосунки далеко за океаном: “Насправді закоханий та по-справжньому щасливий”

Що відбувається в особистому житті Філіпа Кіркорова? Поп-король викликав масу запитань.

Популярне

Останні новини