Валерій Меладзе зізнався, що його роман з Альбіною Джанабаєвою почався з домагань на робочому місці

Валерій Меладзе здивував зізнанням у харасменті по відношенню до власної дружини.

Зараз Валерій Меладзе та Альбіна Джанабаєва здаються щасливими. Зіркова пара виховує трьох спільних дітей: Костю, Луку та Агату, яка народилася у квітні цього року. Але їхній шлюб затьмарений подіями минулого. Так, через те, що Валерій довгий час жив на дві родини, за Альбіною закріпився статус “розлучниці”, а за Меладзе статус “невірного”. Зараз у пари все в порядку і вони нарешті можуть давати відверті інтерв’ю, у яких сміливо розповідають деталі особистого життя.

Валерій Меладзе домагався до Альбіни Джанабаєвої

Альбіна Джанабаєва і Валерій Меладзе
Альбіна Джанабаєва і Валерій Меладзе

Не так давно відома російська журналістка Ксенія Собчак взяла інтерв’ю у зіркової пари. Під час обговорення скандалу між Ані Лорак і Костянтином Меладзе, Ксенія пожартувала, що шлюб Валерія та Альбіни побудований на харасменті. Співак здивував відповіддю.

“Я якось пожартував на цю тему, але Альбіні не сподобався цей жарт. Я сказав, що у нас сім’я створилася в результаті харассменту, якщо оцінювати за сьогоднішніми мірками. Я начальник, а вона підопічна, і у нас роман. Ось така штука, так сталося. І це зовсім не рідкісна історія. Що ж, карати тепер нас всіх? Думаю ні. Тут є дуже тонка грань. У кожної людини своє особисте життя, і у всіх є право вибору”, — відповів артист.

До речі, під час інтерв’ю Валерій розповів, що діти з обидвох його шлюбів добре спілкуються між собою і нарешті знайшли спільну мову. Також стало відомо, що Альбіна не була подругою Ірини Меладзе. І плітки про зраду подрузі були лише необґрунтованими плітками.

Поділіться статтею

Влад Яма і Наталія Могилевська

“Найкраща пара”: Влад Яма не стримав своїх почуттів до Наталі Могилевської, які приховував роками

0
Відомий український хореограф Влад Яма публічно звернувся до поп-діви вітчизняної естради Наталії Могилевської, не стримуючи почуттів.
Олександр Педан та Ольга Фреймут

“Роман” Ольги Фреймут та Олександра Педана: що насправді було між зірками, окрім поцілунків і дивних натяків

Зо насправді відбувалося між партнерами по телепрограммі Олею Фреймут та Олександром Педаном?
Ксенія Мішина

Після розставання з Еллертом Ксенії Мішиній знадобилася допомога лікарів: “Нічого не можу робити”

0
Відома українська акторка і головна героїня першого сезону романтичного реаліті "Холостячка" Ксенія Мішина повідомила про чергову біду в своєму житті.
Анна Богдан і Михайло Заливако

Переможниця “Холостяка-11” Анна Богдан розкрила правду про стосунки з Михайлом Заливако: “Просто живемо”

0
Переможниця 11 сезону реаліті-шоу "Холостяк" Анна Богдан розповіла, як складаються її стосунки з Михайлом Заливако через кілька місяців разом.

Популярне

Останні новини