Михайло Заливако та Анна Богдан були піймані у вишуканих весільних вбраннях: пара таємно побралася?

Що відбувається в особистому житті Михайла та Анни? Усі подробиці в статті.

Неочікувано для всіх пара, яка створилася у фіналі 11-го сезону романтичного проекту “Холостяк”, досі разом. Глядачі були впевнені, що їхні стосунки — лише вдалий піар-хід. Втім, Михайло Заливако і Анна Богдан ось уже півроку разом і радує користувачів мережі подробицями особистого життя.

Нові деталі, які спливли після проекту

Нещодавно екс-холостяк Михайло Заливако поділився кумедним відео з ОАЕ на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм, де під час проекту він зробив вибір на користь Анни Богдан. Відеоролик він опубліеував в розділі сторіз свого мікроблогу.

Скріншоти сторінки Михайла Заливако.

На відео видно, як Анна сидить на руках у Михайла після того, як він зробив свій вибір в фіналі і про щось із ним розмовляє, але тут до них підкрадається оператор і починає знімати те, що відбувається.

Відзначимо, що в фіналі образи Заливако і Богдан були дуже схожі на весільні – хлопець був одягнений в строгий костюм, а на дівчині було довге плаття кольору шампань. Також добре видно, що пара вже знайшла спільну мову і цілком можливо роман між ними розвивався таким чином, що глядачі і не бачили. Адже на момент зйомок вони вже доволі близькі.

Нагадуємо, що нещодавно Анна Богдан розповіла на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм про те, що рішення розлучитися з Андрієм Богданом далося їй дуже важко і спогади про нього досі її душать. Опираючись на ці слова можна зробити висновки, що Анна досі має почуття до колишнього чоловіка, якого не припиняє згадувати у своєму блогу.

Поділіться статтею

Ольга Фреймут

Хто був першим чоловіком Ольги Фреймут? Імпозантний іноземець, який вщент розбив їй серце та віру в любов

Від першого шлюбу у Ольги Фреймут є донька Злата Мітчел, але як її батько?
Катя Осадча та Юрій Горбунов

Як виглядає жінка, чий тривалий і міцний шлюб з Горбуновим знищила Катя Осадча: вагітність зірки змінила все

Катя Осадча стала новою сторінкою у житті Горбунова, назавжди закривши стару.
Ірина Горова та Потап

Колишня дружина Потапа Ірина Горова покинула Україну: забрала спільного сина та радісно мандрує Європою

Потап та його дружина Ірина Горова вже давно не живуть разом, але виховують спільну дитину. Зараз хлопець з мамою відправився закордон.

Популярне

Останні новини