Підопічний Тіни Кароль у “Голосі” Девід Аксельрод готується до непростої операції: що сталося з артистом

Спочатку підопічний Тіни Кароль Роман Сасанчин розповів про хворобу матері, тепер Девід Аксельрод повідомив про своє горе.

Девід Аксельрод прославився завдяки проекту “Голос країни”, хоча з молодих років працював над кар’єрою співака. Як фіналіст проєкту “Шанс-4” взяв участь у  фестивалі Таврійські ігри у 2005 році. Далі, навчаючись у Придніпровській державній академії будівництва та архітектури, Володимир у вільний час підкорював нові сценічні вершини.

Девід Аксельрод

Насправді артиста звати Володимир Ткаченко, але у 2018 році він змінив ім’я і вже після, так би мовити, ребрендінгу, пішов у шоу “Голос країни”. Запримітила харизматичного співака з яскравою зовнішністю Тіна Кароль.

Співачка доклала багато зусиль у розвиток Девіда та разом з тренеркою він дійшов до півфіналу.

Девід та Тіна на Голосі країни

У 2020 році співак хотів представляти Україну на Євробаченні та доля посміхнулася іншому гурту.

Зараз артист переживає не найкращі часи. Девід повідомив про те, що має проблеми з колінами.

“Нещодавно я робив МРТ. Спочатку я собі сам поставив діагноз. І це було помилкою, звичайно, там нічого з того, що я собі надумав, не було. Але мій лікар сказав, що операція неминуча і її треба робити, якщо я хочу не те, що займатися спортом, а взагалі хоч би ходити без ліків. Чесно кажучи я не дуже люблю всі ці операції і втручання, але тепер я зрозумів, наскільки я погано ставився до свого організму і тіла, які були в полоні моїх звичок багато років”, — написав співак на особистій сторінці у Фейсбуці.

Позитив 😁🤞😎в усьому треба знаходити позитив! Як ви знаєте нещодавно я робив МРТ в клініці @adonis_clinic_kiev Спочатку…

Опубликовано DÁVID Понедельник, 5 июля 2021 г.

Співак не впадає у відчай і в усьому намагається знаходити позитив.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини