Алла Пугачова зізналася, що могла народити дітей Максиму Галкіну сама: “Усі на нас накинулися”

Алла Пугачова розповіла, чому їм з Максимом Галкіним довелося скористатися послугами сурогатної матері, якщо вона і сама була здатна народити.

Родина Алли Пугачової і Максима Галкіна вже довгі роки залишається однією з найбільш обговорюваних на просторах шоу-бізнесу. Головною причиною цього є велика різниця у віці подружжя – співачка старша за гумориста на 27 років. Проте, їх це зовсім не хвилює, тому у 2013 році закохані зблизилися ще сильніше і стали батьками чарівних двійнят Лізи і Гаррі.

Максим Галкін та Алла Пугачова
Максим Галкін та Алла Пугачова

Аллі Борисівні на той момент було вже 64, і вона сама хотіла народити коханому чоловікові дітей. Більш того, це навіть було можливо біологічно – особистий лікар буквально подарував їй другу молодість, однак ризиків, пов’язаних з немолодим віком, уникнути все ж таки було неможливо:

“Ви думаєте, що я сама не хотіла народити? Звичайно, хотіла. Більше скажу: я могла сама народити. Ось такий у мене організм. Нехай всі знають. Але лікарі мені виношувати 9 місяців заборонили. І що тепер? Попрощатися з молодим чоловіком, щоб йому народила дітей молода?”, – розповідала артистка.

Алла Пугачова
Алла Пугачова

Також Пугачова відзначила, що поява Лізи і Гаррі на світ була дуже резонансною, через що їхня родина зіткнулася із засудженням у суспільстві, хоча Алла і Максим є біологічними батьками дітей, та й послуга сурогатного материнства вже тоді користувалася популярністю серед заможних людей:

“Мене вражає, як усі на нас накинулися…”.

Втім, на заздрість всім злостивцям пара щаслива разом вже не один десяток років, і продовжує жити в своє задоволення, а дітлахи ростуть в атмосфери злагоди та любові. Більше цікавого про сімейство Пугачової і Галкіна дивіться у відео нижче:

Схожі новини