Що відомо про колишніх дружин та дочку Олександра Еллерта: Ксенія Мішина обрала не найзавиднішого нареченого

Комік Олександр Еллерт щасливий у відносинах з головною героїнею першого сезону шоу "Холостячка" Ксенією Мішиною, а яким життям він жив до проекту?

Широкій публіці Олександр став відомий саме після участі в реаліті на СТБ. Зараз вони з Ксенією живуть разом і навіть фантазують про майбутнє весілля. У цьому Еллерт розбирається добре, адже він не тільки працює на весіллях, а ще й сам ходив під вінець, причому двічі.

Свою першу дружину сценарист студії “Квартал 95” зустрів, коли навчався в університеті. Тоді ж вони і одружилися – за словами самого Олександра, то було справжнє кохання з першого погляду. Невдовзі після одруження у пари народилася дівчинка, яку вони назвали Елею, однак  шлюб проіснував недовго:

“Ми були разом десь 2 роки. Мені хотілося розвиватися творчо. Я їздив на виступи, але з її боку прийшло нерозуміння, чому мені потрібно туди їхати”, – розповідав Еллерт в інтерв’ю.

Перша дружина Олександра Еллерта разом з їхньою донькою Елею
Перша дружина Олександра Еллерта разом з їхньою донькою Елею

Олександр Еллерт з донькою Елею
Олександр Еллерт з донькою Елею

Він не заперечує, що, можливо, просто не зміг правильно пояснити своїй другій половинці позицію щодо майбутньої кар’єри. Через це вони віддалилися одне від одного.

Вдруге майбутній переможець “Холостячки” одружився на подрузі, яка взяла ініціативу на себе та сама попросила його руки і серця. Втім, дуже скоро стало зрозуміло, що дружити їм вдавалося набагато краще, ніж будувати сім’ю.

Друга дружина Олександра Еллерта
Друга дружина Олександра Еллерта

Про дочку від першого шлюбу Олександр не забуває і намагається виправити помилки минулого, адже вважає себе далеко не ідеальним татом. Еля ж тільки рада провести час з батьком та його обраницею Ксенією Мішиною. Вони легко знайшли спільну мову, а з сином акторки Платоном дівчинка теж швидко здружилася.

Ксенія Мішина та Олександр Еллерт з дітьми
Ксенія Мішина та Олександр Еллерт з дітьми

Поділіться статтею

Олександр Еллерт та Ксенія Мішина

Без Мішиної поруч не сумує: Еллерт після розставання з Холостячкою показав дівчину, яка будить його вранці

0
Переможець романтичного реаліті-шоу "Холостячка" Олександр Еллерт після розставання з Ксенією Мішиною показав, хто тепер будить його вранці.
Архангел Гавриїл

Свято 26 липня 2021 року: церква вшановує пам’ять архангела Гавриїла – права рука Бога, яка несе нам звістку

Архангел Гавриїл є однією з найбільш важливих постатей. Він - несе звістки від Господа та допомагає йому.

Популярне

Останні новини