Яку пенсію отримує Михайло Поплавський? Співаючий ректор не приховує сум, завдяки яким веде елітне життя

Михайло Поплавський не став приховувати розміри своєї пенсії і розповів всю правду.

Михайло Поплавський по-справжньому активна та ділова людина з підприємницькою жилкою. Артист вміє поєднувати творчу сферу свого життя з бізнесом. Окрім того, що артист співає на сцені, він довгий час займав крісло ректора, поєднував це з політичною діяльністю, продюсерською і не забував вести доволі великий бізнес. Важко навіть уявити, як одна людина може встигати стільки всього.

Яку пенсію отримує Михайло Поплавський?

Михайло Поплавський та Катерина Осадча.

Нещодавно в інтерв’ю Катерині Осадчій у рамках програми “Світське життя” Михайло Поплавський розповів, що отримує пенсію у розмірі 17 тисяч гривень. Доволі велика сума для України. Втім, варто відмітити, що на усі забаганки співаючого ректора цих грошей звісно не вистачить. Чоловік підмітив, що в нього велика кількість бізнес-проектів і він має хороші доходи саме з них.

Не забули про невістку

Катерина Осадча згадала про те, що у Михайла є невістка, яка намагається пробитися до шоу-бізнесу. Телеведуча поцікавилася в артиста, чи не збирається він продюсувати родичку. На що Михайло відповів з запереченням. Мовляв, він їй не заважає, якщо хоче добиватися своїх цілей, нехай, але продюсувати він її не збирається.

Нагадуємо, що нещодавно ми розповідали, яким маєтком володіє співаючий ректор Михайло Поплавський. На величезній території знаходиться декілька будинків, спа, басейн, сад та безліч інших будівель. Михайло будинок не приховує, хизується ним і відчуває гордість. З ким саме зараз живе Поплавський невідомо. Так як на території декілька будівель, цілком можливо, що інші будинки займають син з невісткою, або дружина.

Поділіться статтею

Ігор Кондратюк

Ігор Кондратюк показав себе в дитинстві: без окулярів шоумена не впізнає навіть Оксана Марченко

0
Відомий шоумен і продюсер Ігор Кондратюк зараз є однією з найбільш шанованих персон українського шоу-бізнесу. До успіху він йшов з самого дитинства.
Віктор Бронюк

Соліст гурту “ТІК” Віктор Бронюк показав свою дружину: харизмою підкорив справжню модельну красуню (ФОТО)

0
Соліст гурту "ТІК" Віктор Бронюк своєю харизмою завоював не тільки величезну популярність, а й серце неймовірною красуні.
Катерина Репяхова та Віктор Павлік

Катя Репяхова показала шикарну кімнату сина Віктора Павліка: розкішні меблі, біле дерево, панорама на Київ

Катерина Репяхова і Віктор Павлік 15 червня стали батьками чудового хлопчика Михайлика. Подивіться, як гарно облаштували кімнатку для немовляти.
Ірина Білик зі своїм чоловіком Асланом

Аслан Ахмадов подарував Ірині Білик букет польових квітів: без пафосу, проте від душі. Мріє повернути зірку?

Цього року стало відомо, що легендарна поп-діва Ірина Білик вирішила розлучитися з Асланом Ахмадовим.
Актори Вечірнього кварталу

Як виглядають дружини Євгена Кошового, Степана Казаніна, Валерія Жидкова та інших акторів “Кварталу” (ФОТО)

0
Актори студії "Квартал 95" вкрай рідко діляться з публікою подробицями особистого життя, але раз на рік і палиця стріляє.

Популярне

Останні новини