Єдиний син Софії Ротару Руслан стривожив постарілим виглядом знаменитої матері: “Живого місця не залишилося”

Софія Ротару — звичайна жінка, яка також не взмозі зупинити хід часу і старіння.

Вважається, що Софія Ротару знає секрет вічної молодості. Принаймні так про неї пишуть представники преси. Мовляв, для свого віку співачка виглядає занадто молодою. Глядачі постійно намагаються дізнатися цей секрет, а Софія Ротару лише відмовчується та заперечує втручання хірургів. Втім, виявилося, що усе не так казково, як здається. Схоже, що Софія Михайлівна також обожнює використовувати графічні редактори, щоб поправити свою природню красу.

Софія Ротару помітно постаріла

Днями знаменита виконавиця Софія Ротару виступила на дні народження українського медіаменеджера Валіда Арфуша. На фотографіях і відео обличчя зірки відобразили крупним планом і з близької відстані.
Незважаючи на пандемію коронавірусу, 74-річна Софія Ротару не побоялася спуститися зі сцени в зал. Один з гостей заходу зняв її на відео і поділився записом в мережі.

При зйомці крупним планом помітне старіння шкіри зірки і сліди підтяжок і інших косметичних процедур. Однак більшість шанувальників відзначило в коментарях, що Ротару все одно виглядає добре і заражає енергією, як в молодості.

Втім, деякі користувачі мережі не проходять повз можливості зачепити зірку за живе, навіть якщо вона не стане читати ці коментарі.

“Жодного живого місця”, “Та нічого, вона чудова в свої-то роки”, “Дуже акуратна робота хірургів”, “А на знімках обличчя таке рівне, гладеньке”, “Софія виглядає краще Пугачової”, – констатували коментатори.

Однак, неможливо не погодитися з тим, що Софія Михайлівна таки добре виглядає, навіть якщо у реальному житті видно деякі недоліки. Адже усі ми живі люди.

Поділіться статтею

Віталій Козловський

Віталій Козловський тепер жінка, але з бородою: без опіки Кондратюка став українською версією Кончіти Вурст

0
Відомий український співак Віталій Козловський здивував шанувальників несподіваним перетворенням в жінку, але з бородою.
Лілія Ребрик і Андрій Дикий

Лілія Ребрик з чоловіком Андрієм Диким вдочерили дівчинку Насті Каменських: “Три роки вмовлянь”

0
Відома українська акторка Лілія Ребрик та її чоловік хореограф Андрій Дикий фактично поріднилися зі співачкою Настею Каменських.
Алла Пугачова

(Відео) Алла Пугачова не дала своїй онучці дотанцювати, аби пустили на сцену доньку: “А тепер Ліза!”

Алла Борисівна зараз виховує і маленьких дітей, і онучку-підлітка. Невже двійнят у цій родині люблять більше?
Наталія Могилевська

Вагітна Наталя Могилевська вийшла на сцену та показала округлий живіт: навіть вільні сукні не рятують

Наталя Могилевська заінтригувала публіку фігурою. Невже співачка в положенні?

Популярне

Останні новини