(Фото) Ольга Сумська наважилася на кардинальну зміну: карі очі зробила блакитними. Як це вдалося акторці?

Ольга Сумська у молоді роки кардинально змінила колір волосся, ставши білявкою. Тепер її побачили і з іншим кольором очей.

Ольга Сумська має типаж української жінки-красуні: чорні брови, карі очі. Її перші ролі були саме у такому амплуа. Артистка нещодавно поділилася кадрами зі зйомок. Ользі дали роль Панночки з п’єси Гоголя.

Тоді Ользі було всього 16 років. Згодом вона стала працювати над зовнішністю та стала білявкою. Вже у серіалі “Роксолана” Сумська хизується білявими кучерями.

Ольга Сумська

Та зараз акторка показала ще одну зміну у своїй зовнішності. Сумська змінила колір очей. Тепер вона – блакитноока.

Ольга Сумська

Опублікувала зірка світлини з новим іміджем у сторіз на своїй сторінці в Інстаграмі.

Ольга Сумська

Артистка поділилася інформацією, що зовнішність довелося змінити через те, що вона працює над новою роллю. Втім, зірка не розкриває назви проекти та імені своєї героїні. Також не каже артистка це чи лінзи, чи інші маніпуляції допомогли перетворитися на справжній еталон краси: білявку з блакитними очима.

Чи робила пластичні операції Ольга Сумська?

Акторка не приховує, що не раз робила процедури у косметолога. Інколи вона навіть ділиться секретами краси зі своїми підписницями.

Ольга Сумська показала результат відвідування клініки

Полюбляє зірка апаратну косметологію. Щодо пластичної хірургії, Ольга стверджує, що її врода – натуральна.

У 54 роки вона може похвалитися чітким контуром обличчя та фактичною відсутністю зморшок. Зірка зазначає, що бачить, як її критикують у соціальних мережах, тому інколи спеціально провокує хейтерів.

 

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини