Марічка Падалко пустилася берега і засвітила те, що бачив лише Єгор Соболєв: ще менший купальник знайшла

Марічка Падалко - одна з найскромніших зірок українського шоу-бізнесу. Та зірці є чим здивувати навіть найбільших скептиків.

Марічка Падалко – легендарна ведуча “плюсів”. Багато років вона незмінно веде інформаційні передачі. У кадрі вона завжди стримана, навіть одягом підкреслює, що її головна риса в ефірі – стриманість. Та у соціальних мережах Марічка про свою скромність забуває.

Марічка Падалко
Марічка Падалко

У вільний від роботи час телеведуча разом зі своїм чоловіком Єгором Соболєвим займається спортом. Вони долають великі дистанції на марафонах та піклуються про здоров’я. Зірка похвалилася результатами роботи над собою у сторіз, опублікувавши фото з відпочинку. Зараз Падалко відпочиває в Україні на курорті Грибівка, що на Одещині.

Марічка Падалко

Видно, що теледіва має сталевий прес та точну талію. Підкачані також у Марічки і руки.

Хвалиться зірка тим, що їй пощасливилося знайти тиху місцину прямо неподалік від моря. Для відпочинку з дітьми, а їх у Падалко троє – те, що треба. У Грибівці відпочиває вчетверте. Від українського курорту – у захваті.

Не виключно, що зірка “плюсів” планує виїхати закордон. Артистка показала у своєму Інстаграмі свідоцтво, яке підтверджує проходження вакцинації.

“Те, що в мене в руках і те, що Ви теж вже могли отримати після двох доз щеплення – це “Міжнародне СВІДОЦТВО про вакцинацію”. Не “сертифікат”. Плутанина, зокрема, і через те, що англійською він перекладається як “International Certificate of Vaccination”, – написала зірка.

Отримала Марічка Падалко документ українського зразка.

Поділіться статтею

Віталій Козловський

Віталій Козловський тепер жінка, але з бородою: без опіки Кондратюка став українською версією Кончіти Вурст

0
Відомий український співак Віталій Козловський здивував шанувальників несподіваним перетворенням в жінку, але з бородою.
Лілія Ребрик і Андрій Дикий

Лілія Ребрик з чоловіком Андрієм Диким вдочерили дівчинку Насті Каменських: “Три роки вмовлянь”

0
Відома українська акторка Лілія Ребрик та її чоловік хореограф Андрій Дикий фактично поріднилися зі співачкою Настею Каменських.
Алла Пугачова

(Відео) Алла Пугачова не дала своїй онучці дотанцювати, аби пустили на сцену доньку: “А тепер Ліза!”

Алла Борисівна зараз виховує і маленьких дітей, і онучку-підлітка. Невже двійнят у цій родині люблять більше?
Наталія Могилевська

Вагітна Наталя Могилевська вийшла на сцену та показала округлий живіт: навіть вільні сукні не рятують

Наталя Могилевська заінтригувала публіку фігурою. Невже співачка в положенні?

Популярне

Останні новини