Аліна Гросу повідала про плани на материнство: розповіла, чому досі фанати не бачили її з округлим животом

Аліну Гросу українські пошановувачі музики пам’ятають ще зовсім маленькою. Дівчинкою вона почала співати, а її хіт “Бджілка” досі звучить на дитячих святах. Зараз артистка вже зовсім доросла. Вона пережила заручини, весілля, розлучення і фанатів дуже цікавить, як у неї склалися нинішні стосунки та чи планує заводити дівчина дітей.

Аліна Гросу
Аліна Гросу

В інтерв’ю виданню OBOZREVATEL співачка розповіла, що мамою стати хоче, але поки не бачить у цьому великої необхідності. За словами Аліни потрібно до того, як заводити дітей, самим батькам стати на ноги, завести капітал та попрацювати над кар’єрою.

Виявляється, у житті зірки вже є дитина про яку вона любить піклуватися – це її молодший брат. Його Гросу дуже сильно любить та зізнається, що весь час думає про нього.

Розлучення Аліни Гросу

У 24 роки Аліна стала дружиною. Її обранцем був 25-річний бізнесмен, якому співачка мріяла народити дітей. Весілля було казковим і не було жодного видання, яке б не розповіло про шикарне свято Гросу.

Аліна Гросу
Аліна Гросу

У кінці 2019 року чоловік покликав свою новоспечену дружину на відверту розмову. Аліна не очікувала, що він запропонує розійтися. А згодом дізналася про те, що її коханий Олександр зраджував їй, при тому жінка була старшою.

Якщо Аліна коментувала розлучення, то її екс-чоловік утримувався від реплік у бік екс-обраниці. Лише раз Олександр заявив, що не буде коментувати тему, адже вона дуже особиста.

Схожі новини