Юля Зайка помстилася Михайлу Заливако за його вибір. Дівчина вівсю зізнається в коханні іншому: “Люблю”

Юлія Бельченко не надто засмутилася через поразку на проекті і бере від життя все.

Поразки на проекті “Холостяк” не завжди давалися учасницям просто. Деякі лили сльози та згадували неприємні речі роками після фіналу шоу. Можливо справа у токсичній атмосфері, яка інколи буває на зйомках, можливо справа саме у нерозділеному коханні. Варто відмітити, що Юлія Бельченко була саме тою учасницею, яка постраждала і від одного, і від іншого. За словами Зайки, вона не змогла відкрити своє серце Михайлові через токсичність дівчат.

Юлія Бельченко успішно забула Холостяка

Поки Михайло Заливако та Анна Богдан намагаються побудувати своє життя поза стінами проекту, Юлія Бельченко відпочиває разом з друзями у сонячній Албанії. Дівчина обожнює подорожувати і не приховує, що має достатньо грошей для свого хобі.

Нещодавно на особистій сторінці зірки в соціальній мережі Instagram з’явилася лінійка фотографій, на яких Юля показує свій відпочинок та зізнається у коханні до міста, в якому перебуває.

Якщо дівчатам необхідно зрозуміти, як треба відходити від важкого розриву з коханими, то їм варто побачити саме сторінку Юлії Бельченко.

Нагадуємо, що Юлія покинула проект перед фіналом, але була повернена холостяком. В результаті перемоги вона все одно не побачила, так як Михайло обрав Анну Богдан. Дівчина була дуже засмучена, адже через психологічний тиск не могла пояснити холостяку, що відбувається на проекті та як її цькують інші дівчата. З іншої сторони Заливако намагався достукатися до дівчини, але скоріш за все йому просто не вистачало ефірного часу.

Поділіться статтею

Володимир та Юлія Меньшова

Місяць без Володимира Меньшова: як зараз живе його родина і чому Віра Алентова відважилася вийти на сцену

Легендарного радянського режисера Володимира Меньшова не стало 5 липня. Як пережила горе його родина?
Володимир Остапчук та Олена Войченко

Екс-дружина Володимира Остапчука Олена Войченко тремтячим голосом розповіла, чи вдалося добитися аліментів

Конфлікт Олени Войченко та Володимира Остапчука вже давно вийшов у медійний простір. Екс-дружина шоумена дала інтерв'ю з цього приводу.
Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак не зміг жити без дружини і знайшов собі її двійника: мініатюрна брюнетка – копія зірки

0
Колишній чоловік Ані Лорак після розлучення зі співачкою знайшов собі нову обраницю, яка вражає зовнішньою схожістю з Кароліною.
Тіна Кароль, Євген Огір та крихітний Веніамін

Як Тіна Кароль впоралась з маленьким сином після смерті Огіра? Штат няньок, прислуги, власний літак та інше

Тіна Кароль ніколи не була особливо близькою з батьками і не просила в них допомоги з дитиною. Тож як вона впоралася після смерті чоловіка з хлопчиком?

Популярне

Останні новини