Знайшлася покинута дружина Арсена Мірзояна: неймовірної краси жінка враз затьмарила Тоню Матвієнко

Арсен Мірзоян до зустрічі з Тонею Матвієнко вже був одружений. У шлюбі народилося двійко синів.

Після участі у шоу “Голос країни” Тоня Матвієнко знайшла своє кохання. Арсен Мірзоян звернув увагу на дівчину. Співачка скаржилася, що після того, як між парою зав’язалися стосунки, її почали монструвати у ЗМІ, начебто саме через доньку Ніни Митрофанівни чоловік пішов з родини.

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко
Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко

Виявляється, на момент зустрічі молодих людей, шлюб Мірзояна вже тріщав по швах. Чоловік тривалий час не розповідав про свою екс-обраницю та не ділився подробицями колишнього життя.

Втім, прихильникам вдалося знайти знимки першої дружини музиканта.

Перша дружина Арсена Мірзояна

 Анна Мірзоян

Жінка, так само, як і співак – із Запоріжжя. Після розлучення з нею лишилися два сини – спільні діти з Арсеном. Артист часто навідує своїх хлопців, хоча у шлюбі з Тонею у нього народилася донька.

Анна Мірзоян

Відомо, що знаменитість платить екс-дружині аліменти. Спілкуються колишні чоловік з дружиною і досі. Арсен навіть розповідав, що Анна навіть відвідувала його концерти у Запоріжжі. Та з Тонею Матвієнко жінка не перетинається.

Виявилося, цього року у старшої дитини Анни та Арсена вже був випускний. Справляли свято у рідному Запоріжжі. Жінка підібрала собі стильний елегантний, але витриманий образ.

З публікацій екс-дружини співака також видно, що вона активно займається спортом.  Зокрема їй до вподоби кататися на велосипедах. Що ж, добре заняття для підтримки форми.

Поділіться статтею

Олександр Еллерт та Ксенія Мішина

Без Мішиної поруч не сумує: Еллерт після розставання з Холостячкою показав дівчину, яка будить його вранці

0
Переможець романтичного реаліті-шоу "Холостячка" Олександр Еллерт після розставання з Ксенією Мішиною показав, хто тепер будить його вранці.
Архангел Гавриїл

Свято 26 липня 2021 року: церква вшановує пам’ять архангела Гавриїла – права рука Бога, яка несе нам звістку

Архангел Гавриїл є однією з найбільш важливих постатей. Він - несе звістки від Господа та допомагає йому.

Популярне

Останні новини