Тетяна Денисова стала матір’ю ще до шлюбу з Олександром Кривошапко: для кого молодий співак був вітчимом

Тетяна Денисова запам'яталася публіці своїм непримиренним харизматичним характером, чиє особисте життя в один момент стало надбанням громадськості.

На рахунку Тетяни Денисової три шлюби, як свідчить її офіційна біографія, проте відомі особистості лише двох колишніх чоловіків зірки. Вперше танцівниця вийшла заміж за повітряного акробата Іллю Страхова. В 2009-му у пари народився син Лев, однак згодом після кілька років спільного життя вони розлучилися, зумівши зберегти дружні відносини.

Ілля Страхов і Тетяна Денисова з сином Левом
Ілля Страхов і Тетяна Денисова з маленьким сином Левом

Тетяна Денисова з сином
Тетяна Денисова з сином

Вже на початку 2011-го почали ходити чутки про бурхливий роман хореографа з учасником вокального талант-шоу “Х-Фактор” Олександром Кривошапко. Незважаючи на їх різницю в статусах і віці не на користь співака, закохані були щасливі і абсолютно не соромилися демонструвати свої почуття на публіці.

Незабаром Тетяна і Олександр одружилися та навіть збиралися повінчатися, однак через гарячі темпераменти і постійні розбірки їх шлюб довго не протривав. Подружжя публічно з’ясовувало стосунки – мирилося, лаялося, поливало одне одного брудом і знову сходиллся. Весь цей час преса приписувала танцівниці вагітність, але дітьми Денисова і Кривошапко так і не обзавелися, а їх тандем офіційно розпався в 2012-му.

Олександр Кривошапко і Тетяна Денисова
Олександр Кривошапко і Тетяна Денисова

Такі буремні стосунки призвели до того, що тепер хореограф ретельно приховує особисте життя і не посвячує шанувальників в подробиці нових романів.

З огляду на те, що кожен шлюб для Тетяни обертався розчаруванням, чоловікам вона майже не довіряє, тим не менш, від кохання не відмовляється. Поруч з собою зірка бачить лише впевненого і забезпеченого обранця:

“Чому я, вся така непроста, повинна зустрічатися з простим хлопцем? Благодійність – не моє”, – заявляла раніше танцівниця.

Тетяна Денисова
Тетяна Денисова

Поділіться статтею

Легендані зірки

“День народження Буржуя”: як склалася доля акторів та кого ми вже ніколи не побачимо на екрані

Українсько-російський серіал "День народження Буржуя" виходив на екрани 21 рік тому. Зараз деяких акторів ви просто не впізнаєте.
Ірина Білик

Ірину Білик у новому іміджі не прийняли фанати: перевтілення з блондинки в брюнетку не увінчалося успіхом

0
Поп-діва української естради Ірина Білик розбурхала армію шанувальників несподіваним фото в кардинально новому іміджі – була блондинкою, а стала брюнеткою.
Тіна Кароль

Тіна Кароль кардинально змінила зачіску: коротка стрижка, чорний колір. Як оцінили фанати новий образ?

Тіна Кароль - відома українська білявка, яка кардинально змінила стиль. Подивіться, як пасує артистці чорнявий колір волосся.
Оля Полякова

Олю Полякову вперше не пустили на літак: артистка лишилася в аеропорту з донькою та десяткою євро на руках

Оля Полякова - яскрава українська знаменитість. Та навіть такі зірки, як вона можуть потрапити у халепу. Дізнайтеся, чому не пустили білявку у літак.
Лідія Таран і Андрій Доманський

Лідія Таран показала дочку Василину, яка вже наздогнала її по зросту: жіноча копія Андрія Доманського (ФОТО)

0
Ведуча ТСН Лідія Таран вдало поєднує роботу на телебаченні з вихованням дочки, яку вона народила від шоумена Андрія Доманського.

Популярне

Останні новини