Паломниця-мільярдерка Оксана Марченко заявила про контакт з іншою цивілізацією: “Я не перестаю дивуватися”

Оксана Марченко відома медійна персона. Цього року вона випустила фільм про своє пізнання православної віри "Паломниця".

Оксана Марченко – зірка нашого телебачення. Велику популярність їй принесла робота у проекті “Україна має талант”. Артистка тривалий час була незмінним обличчям шоу. Зараз вона більше часу приділяє своїй родині, але й про творчість не забуває. Цього року зірка випустила серіал “Паломниця”, де розповідає про православну віру.

Там Марченко не просто мандрує храмами, а й спілкується з побожними знаменитостями. Наприклад, Філіп Кіркоров ділився з артисткою планами на свій майбутній домашній храм, а ще Оксана спілкувалася з біснуватими людьми та працювала у їдальні храму.

Філіп Кіркоров та Оксана Марченко розглядають проекти домашнього храму поп-короля
Філіп Кіркоров та Оксана Марченко розглядають проекти домашнього храму поп-короля

Тепер вже зйомок немає і теледіва поринула з головою у звичайне життя. В Інстаграмі вона поділилася світлиною свого котика на ім’я “Кокос”, з яким часто проводить час вдома.

Зірка настільки дивується характеру улюбленця, що навіть називає його представником особливої “котячої цивілізації”, з якою їй належить честь контактувати.

“Друзі, відтоді, як у мене з’явився кіт, я не перестаю дивуватися “котячої цивілізації”, з якою доводиться контактувати. Я все життя думала, що коти вмиваються гігієни заради… Але зовсім недавно я дізналася (і це було відкриттям!), під час вмивання коти регулюють температуру свого тіла”, – із захопленням написала Оксана.

Кокосика артистці подарували друзі після того, як її старший син оженився.

Поділіться статтею

Влад Яма і Наталія Могилевська

“Найкраща пара”: Влад Яма не стримав своїх почуттів до Наталі Могилевської, які приховував роками

0
Відомий український хореограф Влад Яма публічно звернувся до поп-діви вітчизняної естради Наталії Могилевської, не стримуючи почуттів.
Олександр Педан та Ольга Фреймут

“Роман” Ольги Фреймут та Олександра Педана: що насправді було між зірками, окрім поцілунків і дивних натяків

Зо насправді відбувалося між партнерами по телепрограммі Олею Фреймут та Олександром Педаном?
Ксенія Мішина

Після розставання з Еллертом Ксенії Мішиній знадобилася допомога лікарів: “Нічого не можу робити”

0
Відома українська акторка і головна героїня першого сезону романтичного реаліті "Холостячка" Ксенія Мішина повідомила про чергову біду в своєму житті.
Анна Богдан і Михайло Заливако

Переможниця “Холостяка-11” Анна Богдан розкрила правду про стосунки з Михайлом Заливако: “Просто живемо”

0
Переможниця 11 сезону реаліті-шоу "Холостяк" Анна Богдан розповіла, як складаються її стосунки з Михайлом Заливако через кілька місяців разом.

Популярне

Останні новини