Олександр Еллерт після розриву з Мішиною залишився абсолютно самотнім: чому друзі та рідні зірки не поруч?

Усі ми різні, і по-різному реагуємо на різноманітні драми у нашому житті. Нещодавно екс-холостячка Ксенія Мішина та Олександр Еллерт порвали стосунки, які тривали майже рік, і повідомили про своє рішення у власних мікроблогах. Ксенія підійшла до цього питання з усією серйозністю та творчістю. Олександр зробив це у своєму репертуарі — за допомогою жарту. Але як вони переживають розрив у реальному житті?

Олександр Еллерт поводиться дивно

Скріншоти сторінки Олександра Еллерта.

Після повідомлення про розірвані стосунки Олександр жодного разу не засвітився у компанії друзів або рідних, на відміну від Ксенії Мішиної, яка не відходить від своїх подруг. І намагається забутися у їх компанії. Гуморист багато жартує і постійно знімає stories для своїх підписників.

Нещодавно на особистій стопінці Олександра в соціальній мережі Instagram з’явилася лінійка відеороликів, з яких зрозуміло, що він знаходиться у подорожі. Чоловік повідомив, що йому необхідно проїхати 900 кілометрів у самотності. Варто відмітити, що веселощі Еллерта здаються не надто щирими. Адже артист виглядає щасливішим, ніж зазвичай.

Ксенія Мішина та Олександр Еллерт
Ксенія Мішина та Олександр Еллерт. Фото взяте на просторах мережі 

Нагадуємо, що декілька місяців тому мережою поширилися чутки про розрив Ксеніі Мішиної та Олександра Еллерта. Втім, тоді інформація не підтвердилась. Зіркова пара завітала до студії Григорія Решетника, де розповіла, що у них все в порядку. Втім, Ксенія так і не змогла пояснити, чому відписалася від коханого в соціальній мережі Instagram та видалила усі спільні фотографії з ним.

Схожі новини