Колишня дружина Дзідзьо Slavіа розповіла те, що весь цей час приховувала від нього: співак буде розчарований

Славія зізналася, що готувала впродовж декількох місяців.

Не так давно Ярослава Притула-Хома дала скандальне інтерв’ю, у якому розповіла, як колишній чоловік Дзідзьо пригнічував її у шлюбі. Це тривало багато років, поки починаюча артистка не вирішила змінити своє життя та піти власним шляхом. Тепер вона розлучена і працює не покладаючи рук.

Що приховувала Ярослава?

Скріншоти сторінки Ярослави Притули-Хоми

Нещодавно з’ясувалося, що Ярослава Портула-Хома декілька місяців готувалася до співпраці з відомим дерижером. Співачка зізналася про це на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram і розповіла, що навмисне тримала це у секреті.

Скріншот сторінки Ярослави Притули-Хоми.

Для артистки це великий крок, адже вона лише починає свій власний шлях у шоу-бізнесі і знаходиться на початку кар’єрних сходів. Варто відмітити, що не так давно Ярослава розповідала про те, що Дзідзьо не полишає ідей відмовляти її від будування власної кар’єри навіть після розлучення. Вона зізнається, що той постійно обламує їй крила. Можна тільки уявити, якимже буде його здивування, коли він дізнається про цю колаборацію.

Нагадуємо, що Ярослава Притула-Хома також розповідала про те, як Дзідзьо та його концертний директор намагалися завадити їй попасти на кастинг шоу “Голос країни”. Закінчилося все тим, що концертний директор співака аргументував своє прохання тим, що Дзідзьо засмутиться і додав, що якщо він захоче, то її “в проекті все одно не буде”. Такі деталі шлюбного життя дійсно вражають у неприємному сенсі.

Бажаємо Ярославі успіхів та успішного концерту!

Поділіться статтею

Влад Яма і Наталія Могилевська

“Найкраща пара”: Влад Яма не стримав своїх почуттів до Наталі Могилевської, які приховував роками

0
Відомий український хореограф Влад Яма публічно звернувся до поп-діви вітчизняної естради Наталії Могилевської, не стримуючи почуттів.
Олександр Педан та Ольга Фреймут

“Роман” Ольги Фреймут та Олександра Педана: що насправді було між зірками, окрім поцілунків і дивних натяків

Зо насправді відбувалося між партнерами по телепрограммі Олею Фреймут та Олександром Педаном?
Ксенія Мішина

Після розставання з Еллертом Ксенії Мішиній знадобилася допомога лікарів: “Нічого не можу робити”

0
Відома українська акторка і головна героїня першого сезону романтичного реаліті "Холостячка" Ксенія Мішина повідомила про чергову біду в своєму житті.
Анна Богдан і Михайло Заливако

Переможниця “Холостяка-11” Анна Богдан розкрила правду про стосунки з Михайлом Заливако: “Просто живемо”

0
Переможниця 11 сезону реаліті-шоу "Холостяк" Анна Богдан розповіла, як складаються її стосунки з Михайлом Заливако через кілька місяців разом.

Популярне

Останні новини