Катерина Репяхова відправила свою немолоду маму гуляти під дощем з дитиною: Віктор Павлік був не проти

Катерина Репяхова народила чудового сина Михайла 15 червня. Допомагає ростити малюка її мама, яка спеціально переїхала у Київ.

Катя і Віктор Павліки цього року стали батьками. Доля подарувала кожному можливість відчути цю радість. Особливо цінно це для цієї родини, адже минулого року артист проводив в останню путь молодшого сина Павла. Гіркоту втрати розділила молода дружина.

Катерина Репяхова і Віктор Павлік
Катерина Репяхова і Віктор Павлік

Нині пара щаслива – на руках агукає маленький Михайлик, якого доглядають аж три дорослі людини: молода мама, зірковий тато та відважна бабуся, яка переїхала заради онука. Зараз ненька Репяхової разом з родиною поїхала на відпочинок на Західну Україну.

Поки Катерина відпочиває, на пост виховательки заступає новоспечена бабуся. Жінка пішла гуляти з дитиною навіть попри те, що погода зіпсувалася. Цими днями спека спала та пішли дощі.

Бабуся з Михайликом

Катерина Репяхова зняла, як гуляє бабуся з онуком. Видно, що погода зовсім не літня, адже жінка навіть вбралася у курточку.

Та за годину дитину повернули матусі.

Скандал з журналістами

Катерина Репяхова стала популярною блогеркою. Та жінці не подобається, що за її життям стежать журналісти. Дружина Віктора Павліка написала цілу гнівну публікацію про те, що різні медіа очорняють її репутацію з чоловіком.

На додаток блогерка заявила, щоб ніхто не розпускав пліток, її родина щаслива і з Віктором Павліком їх кохання вже святкує 6 років, а цьогоріч отримала продовження.

Тим не менш, Катерина не припиняє публікувати у соціальних мережах всі подробиці свого життя.

Поділіться статтею

Ігор Кондратюк

Ігор Кондратюк показав себе в дитинстві: без окулярів шоумена не впізнає навіть Оксана Марченко

0
Відомий шоумен і продюсер Ігор Кондратюк зараз є однією з найбільш шанованих персон українського шоу-бізнесу. До успіху він йшов з самого дитинства.
Віктор Бронюк

Соліст гурту “ТІК” Віктор Бронюк показав свою дружину: харизмою підкорив справжню модельну красуню (ФОТО)

0
Соліст гурту "ТІК" Віктор Бронюк своєю харизмою завоював не тільки величезну популярність, а й серце неймовірною красуні.
Катерина Репяхова та Віктор Павлік

Катя Репяхова показала шикарну кімнату сина Віктора Павліка: розкішні меблі, біле дерево, панорама на Київ

Катерина Репяхова і Віктор Павлік 15 червня стали батьками чудового хлопчика Михайлика. Подивіться, як гарно облаштували кімнатку для немовляти.
Ірина Білик зі своїм чоловіком Асланом

Аслан Ахмадов подарував Ірині Білик букет польових квітів: без пафосу, проте від душі. Мріє повернути зірку?

Цього року стало відомо, що легендарна поп-діва Ірина Білик вирішила розлучитися з Асланом Ахмадовим.
Актори Вечірнього кварталу

Як виглядають дружини Євгена Кошового, Степана Казаніна, Валерія Жидкова та інших акторів “Кварталу” (ФОТО)

0
Актори студії "Квартал 95" вкрай рідко діляться з публікою подробицями особистого життя, але раз на рік і палиця стріляє.

Популярне

Останні новини