Зірки, які на зло колишнім втягнули у шлюбні розбірки дітей: Остапчук і Войченко, Боржемська і Узелков, інші

Володимир Остапчук та Олена Войченко

Олена Войченко і Володимир Остапчук з дітьми
Олена Войченко і Володимир Остапчук з дітьми

Про розлучення Володимира Остапчука та його дружини Олени Войченко українські глядачі дізналися досить неочікувано. Згодом стало відомо, що телеведучий порушив їхнє угоду з колишньою дружиною та раптово заявив про своє рішення публічно. Жінка не змогла зтерпіти приниження та зважилася розповісти про усі зради і негідну поведінку чоловіка, які вона терпіла увесь цей час. Також жінка наполягала на тому, що Володимиру начхати на своїх спадкоємців і він не хоче з ними бачитися. Втім, Остапчук поділився зовсім іншою думкою: виявляється, Олена навмисне не дозволяє бачитися з дітьми. Нібито, на зло екс-коханому.

Серьога та Поліна Ололо

Репер Серьога зі своєю колишньою цивільною дружиною Поліною

Вчинок Серьоги по відношенню до колишньої дружини Поліни сколихнув мережу. Батько начебто як завжди забрав синів до себе, щоб провести з ними час. Але більше не мав наміру їх повертати. Зірка поцупив дітей у матері, відвіз їх за кордон та приставив до них няня, який має воєнну підготовку. Несправедливість по відношенню до Поліни не змогли встановити навіть у суді. Більш того, Серьога запевняє, що мати регулярно бачиться з хлопчиками.

Марина Боржемська та В’ячеслав Узєлков

Марина Боржемська та В'ячеслав Узелков
Марина Боржемська та В’ячеслав Узелков

В’ячеслав Узелков та Марина Боржемська прожили в шлюбі 20 років. На превеликий жаль шанувальників, в 2018 році стало відомо, що подружжя розлучилося. Розставання пройшло важко. Воно й вкрите таємницями і повне гучних інцидентів. Відомо, що спортсмен не спілкується з сином. Чоловік впевнений, що у цьому винна колишня, а та, в свою чергу, наполягає, що зірка власноруч зіпсував з ним стосунки.

Схожі новини