Свято 22 липня 2021 року: церква згадує священномученика Панкратія – що просити у святого, яку молитву читати

Святий Панкратій був сучасником Христа і завзято проповідував віру Сина Господьнього.

Святому Панкратію пощастило народитися у час, коли по землі ходив Син Господень. Світ хлопчик побачив в Антіохії. Батьки, коли дізналися, що Бог послав свою дитину до людей, вирішили поїхати до Єрусалиму, особисто привітати Ісуса Христа.

Святий Панкратій

Що сам Панкратій, що його родичі були напрочуд вражені дивами, які творив Ісус. А коли хлопець почув Божественне вчення, він ні на хвилину не став вагатися та вирішив стати християнином. Згодом Панкратій дуже зблизився у своєму духовному розвитку з апостолом Петром.

У дорослому віці чоловік став єпископом. За дуже короткий термін він спорудив храм та став навертати людей у християнську віру. Дуже багато тодішніх язичників завдяки Панкратію отримали прозріння та увірували в Ісуса Христа. Та знайшлися поганці, які не стали терпіти просвітництва святого. Схопили послідовника Сина Господнього та забили його камінням.

Про що можна просити святого Панкратія?

До мученика не можна звертатися з матеріальними проханнями: він відвернеться від вас, якщо будете спонукати його посприяти у заробітках коштів або у сприятливій торгівлі. Звертатися до Панкратія потрібно задля спасіння душі.

Святий чує всі молитви і першим їх 22 липня доносить до Христа. Головне щиро читати тропар Панкратія та не таїти поганих думок. Можна у цей день сповідатися.

И нра́вом прича́стник,/ и престо́лом наме́стник апо́столом быв,/ дея́ния обре́л еси́, Богодохнове́нне,/ в виде́ния восхо́д,/ сего́ ра́ди сло́во и́стины исправля́я,/ и ве́ры ра́ди пострада́л еси́ да́же до кро́ве,/ священному́чениче Панкра́тие./ Моли́ Христа́ Бо́га// спасти́ся душа́м на́шим.

реклама

Поділіться статтею

Хто переміг у фіналі шоу

Танці з зірками фінал від 28.11.2021: хто переміг у шоу і забрав кубок, а яка пара залишилася ні з чим

Цього року у танцювальному шоу формат фіналу трохи змінився і за кубок боротимуться не дві, а три пар: Артур Логай та Анна Кареліна, Костянтин Войтенко та Роксоляна Маланчук, Ольга Харлан та Дмитро Дікусар. Кому ж дістанеться кубок переможця цього року, дізнайтеся у статті.
Гороскоп на 29 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 29 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, який матиме неоднозначний фінал

Гороскоп на 29 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку обіцяє прекрасний день з яскравими емоціями, які спричинить спілкування з приємними людьми. Відкривайтеся іншим, не бійтеся експериментів та втілюйте свої мрії. Удача точно буде на вашій стороні.
Олег Винник покинув Таюне і рушив на відпочинок зі старшим сином

Олег Винник покинув Таюне і рушив на відпочинок зі старшим сином: чоловіча компанія без мами

Хоча Олег Винник щосили намагається відгородити своїх дружину та сина від публічності, від папараці не сховаєшся. Головного вовка країни впіймали на відпочинку у компанії спадкоємця, який вже виріс і став солідним юнаком. Усі деталі та фотографії з місця події дізнайтеся зі статті.
Тіна Кароль зізналася про своє таємне весілля

Тіна Кароль зізналася про своє таємне весілля: розписалася з коханим за кордоном, щоб ніхто не запідозрив

Справжнє весілля Тіни Кароль відбулося не в Україні, як усі вважають, а далеко за її межами. Разом з вже покійним чоловіком Євгеном співачка втілила у життя мрії багатьох жінок — стала офіційною дружиною свого обранця на теплих островах. Усі деталі дізнайтеся у статті.
 У родині онкохворої Заворотнюк сталася нова напасть

“Терміново потрібні гроші”: у родині онкохворої Заворотнюк сталася нова напасть — донька зірки у відчаї

Донька російської акторки Анастасії Заворотнюк, яка вже декілька років бореться з раком мозку, поскаржилася на проблеми, які нещодавно сталися в її родині. Виявляється, гроші збирали не на лікування знаменитості. А прохання допомогти створили аферисти.

Популярне

Останні новини