Без Мішиної поруч не сумує: Еллерт після розставання з Холостячкою показав дівчину, яка будить його вранці

Переможець романтичного реаліті-шоу "Холостячка" Олександр Еллерт після розставання з Ксенією Мішиною показав, хто тепер будить його вранці.

В кінці 2020 року країна дізналася ім’я переможця “Холостячки”, з яким зірка серіалу “Кріпосна” вирішила будувати відносини. Ним став автор жартів студії “Квартал 95” Олександр Еллерт, а програвший фіналіст Олексій Тригубенко пішов з проєкту ні з чим, окрім розбитого серця.

Олексій Тригубенко
Олексій Тригубенко

Незважаючи на безліч критики на адресу пари, вони раз по раз демонстрували ідилію у стосунках, не соромилися висловлювати своїх почуттів на публіці і навіть ділилися спільними планами на майбутнє. Фанати не могли дочекатися весілля закоханих, проте всі надії обрушилися із заявою Ксенії про розставання з Олександром, причому з ініціативи Мішиної.

Ксенія Мішина та Олександр Еллерт
Ксенія Мішина та Олександр Еллерт

Причин такого рішення зірка називати не стала, хоча дала досить прозорий натяк, опублікувавши в Інста-сторіз цитату про ідеальні стосунки:

“Відносини повинні будуватися за принципом – дружина красива, чоловік – не зареєстрований в Інстаграмі”, – після чого додала від себе: “Хах, так-так”.

Скріншот з Інстаграму Ксенії Мішиної
Скріншот з Інстаграму Ксенії Мішиної

Еллерт же після невдач в особистому житті намагається вести звичний активний спосіб життя, в чому йому допомагає інша дівчина:

“Тільки кума мене могла розбудити о 8 ранку і сказати: “Ми їдемо фотографуватися”. Тому незабаром ми побачимо приголомшливі шедеври зі мною. Всім доброго ранку, рота підйом!”, – сказав Олександр, з’явившись в кадрі з кумою.

Скріншот з Інстаграму Олександра Еллерта
Скріншот з Інстаграму Олександра Еллерта

Не можна не відзначити, що у екс-обранця Мішиної прекрасний настрій навіть з самого ранку, проте сама Ксенія оцінити його навряд чи зможе, оскільки з розставанням вони одне від одного відписалися.

реклама

Поділіться статтею

Настя Каменських

Вагітна Настя Каменських готується дарувати свою любов дитині: артистка вже показала великий живіт

Настя Каменських знову заговорила про дітей і про те, як можна їм допомогти.
Андрій Данилко

Андрію Данилко гіршає? Артист не може впоратися зі смертю матері і тривожить своїм виглядом та поведінкою

Андрій Данилко здивував глядачів своїм станом. Що відбувається з артистом?Андрій Данилко налякав своїм станом

Популярне

Останні новини