Екс-суддя “Україна має талант” Слава Фролова показала своїх дітей: непомітно для публіки тричі стала мамою

Здобути широку популярність Славі Фроловій допомогло суддівство в шоу "Україна має талант". А хто оточує зірку у звичайному житті?

Слава Фролова виросла в одеських трущобах з відповідним контингентом, який, втім, зробив героїню нашої сьогоднішньої статті людиною слова. Так теледіва описала той період життя в інтерв’ю журналу “Караван історій“:

“У мене було яскраве дитинство: богемність і шик мого оточення на тлі убогості одеських трущоб та їх мешканців. Своїм характером, умінням тримати язик за зубами, не видавати своїх, бути вдячною за добро – даними якостями я зобов’язана саме цим, як прийнято говорити, “покидькам суспільства” і їхньому кодексу. Я анітрохи не зменшую кримінальної провини цих людей перед соціумом, але у всього є зворотна сторона”.

Слава Фролова
Слава Фролова

Вже своїх дітей Слава виростила в абсолютно інших умовах, маючи більше можливостей, ніж її батьки. Фролова була б тричі мамою, якби не одне “але” – життя її первістка-дівчинки забрав порок серця, про що вона сама вирішила розповісти шанувальникам в соцмережах.

Після такого удару зірка наважилася знову стати матір’ю і народила сина Марка, а також дочку Серафіму. За словами Слави, Марік, на відміну від неї, не любить публіку, глядачів та увагу. Йому до душі сидіти вдома і рідше виходити з нього в люди. З іншого боку, у нього добре розвинене творче бачення і фантазія, він нестандартно мислить, показує успіхи в дизайні, малюнку.

Діти Слави Фролової
Діти Слави Фролової

Фіма ж любить бути в центрі уваги – вона і співає, і танцює, і малює:

“Серафіма – людина-свято, океан любові. Але не думайте, що у неї немає характеру. Варто чомусь піти не так, як вона спланувала, – все, ховайся! Якщо син – “король драми” [прим. ред.], то дочка – оптиміст. Вони доповнюють одне одного, створюючи для мене цілісну картину світу”.

реклама

Поділіться статтею

Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина

Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина: “Він зустріне мене там”

Колишня дружина Валерія Меладзе Ірина зважилася на відверту розповідь. Подружжя разом виховувало трьох доньок, однак, як виявилося, у них народився ще й син, який помер через 10 днів після народження. З того дня пройшов 31 рік, але Ірині все ще тяжко пригадувати трагічний для неї день.
Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличч

Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличчя та осину талію: Софію так не молодили навіть за гроші

Софія Ротару - беззаперечно яскрава зірка українсього шоу-бізнесу та улюблениця СНД. Вже давно не секрет, що її родина славиться талантами. Ось і сестра Ауріка вирішила не ховатися у тіні відомої родички та заявити про себе. Подивіться, якою неймовірною красою може похизуватися жінка.
Олега Винника спіймали на обмані

Олега Винника спіймали на обмані: стосунки головного вовка країни і його вовчиць погіршуються через гроші

Улюбленець української публіки Олег Винник потрапив у немилість власних фанатів. Зараз користувачі мережі масово залишають під публікаціями артиста невдоволені відгуки та коментарі, які мають привернути його увагу. Що сталося між кумиром мільйонів та його фан-базою, читайте у статті.
Віталій Козловський став багатодітним татом чотирьох дітей

Як виглядають четверо дітей Віталія Козловського та як він став багатодітним татом: “Хочу завжди бути поруч”

0
Популярного українського співака Віталія Козловського сім'янином не назвеш, на відміну від завидного холостяка, адже одруженим він не був ще ніколи. Втім, батьком таємно від публіки він стати вже встиг, причому багатодітним. Що відомо про чотирьох дітей Віталія Козловського?
Анна Різатдінова полишила немолодого багатія

Анна Різатдінова полишила немолодого багатія та заговорила про шлюб з кухарем: не мільйонер, але хвацький

Анна Різатдінова відома українська спортсменка, яка свого часу зажила, як справжня Попелюшка. Вона зустріла свою половинку серед непростих чоловіків. Заміж зірку покликав дуже заможний чоловік, старший за гімнастку на 24 роки. Втім, Анна вирішила рухатися далі у стосунках.

Популярне

Останні новини