Лідія Таран стривожила Доманського та мережу звісткою з-за кордону: “Почала писати заповіт”

Відома українська телеведуча Лідія Таран останній тиждень не з'являється в ефірі програми новин ТСН, оскільки весь цей час вона перебуває за кордоном.

Лідія Таран – журналістка з великим досвідом, більшу частину якого вона напрацювала саме на телеканалі 1+1. Українці звикли бачити в кадрі завжди витончену і в міру серйозну білявку, хоча, за її власними словами, в житті вона абсолютно не відповідає екранному образу, що можна відстежити по її публікаціях в соцмережах.

Як активний користувач Інстаграму, Лідія Таран регулярно ділиться з шанувальниками новими фото і відео, а також новинами з життя. Нещодавно телезірка повідомила, що йде в довгоочікувану відпустку. Звичайно, провести вільний від роботи час вона вирішила, не сидячи вдома. Лідія зібрала речі, взяла з собою доньку-підлітка Василину і вирушила до Франції.

Лідія Таран з донькою Василиною
Лідія Таран з донькою Василиною

Мамою ведуча ТСН стала в цивільному шлюбі з шоуменом Андрієм Доманським, відносини з яким закінчилися не весіллям, а розривом. Тепер екс-пара спілкується тільки на теми, пов’язані з вихованням спільної дочки.

Андрій Доманський та Лідія Таран з дочкою Василиною
Андрій Доманський та Лідія Таран з дочкою Василиною

Варто відзначити, що мандрівниці відпочивають активно. На цей раз вони зі швидкістю прокотилися по Атлантичному океану. Таран обрала для прогулянки яскраво-жовтий плащ-дощовик, у Василини практично такий же, тільки темно-синій:

“Почала писати заповіт нащадкам. Перший пункт позичила у класиків:

1. Завжди користуватись захисним кремом.

2. Завжди мати з собою якісний дощовик.

3. Третій пункт ще не придумала. Але в додатку точно буде перелік місць, де спочатку непомітно згораєш під легким бризом, як редисочка. А потім дістаєш штормовку, бо цупкий океанічний вітер проймає до кісток. Ідеальні місця для відпочинку, я вважаю. Хочу, щоб мої нащадки теж їздили тільки туди”, – підписала пост телеведуча.

Серед коментарів можна зустріти не тільки побажання гарного відпочинку, а й компліменти на адресу Лідії, з якими важко сперечатися.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини