Позашлюбні діти, онкохвороба, депресія та кримінал: що стало з суворовцями з “Кадества” через 14 років?

Колись ці актори були мрією кожної дівчини на пострадянському просторі. Що з ними стало?

Кирил Ємельянов

Кирил Ємельянов

У березні 2020 року трапився скандал: сп’янілий Ємельяненко побився з фельдшером і образив поліцейського при виконанні. На актора завели кримінальну справу, суд визнав його винним і призначив покарання у вигляді штрафу в 20 000 рублів.

Артур Сопельник

Артур Сопельник

Сопельник закінчив Щепкинське училище, грає в театрі, багато знімається в серіалах. Він проводить тренінги з акторської майстерності і мріє відкрити власну студію. 30-річний актор зустрічається з візажистом Лізою Туляковою.

Олександр Головін

Олександр Головін

Сьогодні 32-річний Головін як і раніше активно знімається, зрідка грає в театрі. Він не одружений і в гучних романах непомічений. А ось скандал був. У 2018 році стиліст Світлана Бєлогурова оголосила на всю країну, що народила від актора доньку Олівію. Інтрижка у Світлани з Олександром трапилася під час зйомок в черговому фільмі. Бєлогурову тоді взяли гримером. Про свою вагітність вона Головіну повідомила, той було пообіцяв піклуватися про дитину, але пізніше запропонував Світлані перервати вагітність. Довелося жінці вибивати аліменти через суд.

Борис Корчевніков

Борис Корчевніков

У 2015 році Борис переніс операцію з видалення пухлини мозку, після якої довго відновлювався. Однак проблеми зі здоров’ям поки повністю не відступили. Своє особисте життя Корчевніков успішно приховує від громадськості. Публіці відомо лише про його стосунки з актрисою Ганною-Сесіль Свердловою, що тривали близько трьох років.

Павло Бессонов

Павло Бессонов

У 2013-му Павло Бессонов одружився на коханій Зінаїді, прихильності якої домагався кілька років. А через два роки шлюб розпався. Причому Зінаїда після розлучення змінила прізвище і навіть ім’я! Розставання стало для Павла великою трагедією, він впав у депресію і так схуд, що став практично невпізнаваним.

Іван Добронравов

Іван Добронравов

Іван закінчив Щукінське училище, він затребуваний актор, а також щасливий чоловік і батько. При цьому народження дочки Віри йому вдавалося довго приховувати. Іван не любить пускати фанатів в своє особисте життя.

реклама

Поділіться статтею

Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат обзавівся новою тещею: як виглядає жінка і чи кличе він її “мамою”

Новина про те, що екс-чоловік Ані Лорак одружується не лишила нікого байдужим. Подивіться на нову родину Мурата.
Тіна Кароль

Тіна Кароль прокоментувала свою вагітність: чому у 2020 році так і не змогла народити доньку

Тіна Кароль не раз заявляла в інтерв'ю про те, що хоче народити доньку. У 2020 році її вже підозрювали у вагітності.
Олександр Усик

Олександр Усик став чемпіоном світу: як виглядають дружина та діти зірки, які надихнули його на перемогу

Олександр Усик довго йшов до цього звання і поруч з ним завжди була його родина.

Популярне

Останні новини