Бездітна Наталія Могилевська серйозно переживає через свій немаленький вік: “Тільки пекти плюшки онукам”

Наталя Могилевська почала останнім часом забагато часу приділяти увагу ейджизму. Що це таке і чому турбує зірку, читайте у статті.

В Україні ейджизм частіше розглядають виключно в контексті дискримінації за віком. Таким чином, у вузькому значенні ейджизм можна визначити як дискримінацію за віком, що полягає в упередженому ставленні до літніх осіб, внаслідок чого їхні права та свободи порушуються або обмежуються. Наслідком такого упередженого поводження є те, що часто суспільство не готове об’єктивно сприймати зрілих особистостей. Така упередженість виникає, коли їхня поведінка не відповідає уявленням та очікуванням суспільства.

Наталя Могилевська проти ейджизму

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

Не так давно співачка присвятила ряд публікацій на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram саме цій проблемі в Україні. З якоїсь причини артистка останнім часом особливо наполегливо намагається пояснити підписникам, що вона та її однолітки не занадто старі для певних сфер діяльності.

Такий фокус на проблемі дискримінації за віком наштовхує на думку, що Наталія сама страждає від неї і хвилюється через це.

 

реклама

Поділіться статтею

Катя Осадча

Катя Осадча без макіяжу показала ніжне фото з новонародженим сином: “Яке це щастя мати таке ведмежатко”

0
Відома українська телеведуча Катя Осадча втретє насолоджується материнством та не приховує від шанувальників свого щастя.
Ольга Сумська з донькою Анною

“Аня вагітна”: 19-річну доньку Ольги Сумської запідозрили у вагітності – на правду вказала одна деталь

Ольга Сумська - не тільки двічі мама, а й двічі бабуся. Невже третій онучок чи онучка на підході? Молодша Аня здивувала змінами у фігурі.
Євгенія Власова

Як виглядає і чим займається перший чоловік Євгенії Власової, від якого зірка народила доньку

Євгенія Власова дуже загадкова зірка. Вона завжди намагалася оминути тему особистого життя, але їй це не вдалося.
Володимир Ярославський і Оля Мартиновська

Вагітна Оля Мартиновська показала круглий живіт: Ярославський у відповідь не втік, а підтримав (ФОТО)

0
Чутки навколо роману Олі Мартиновської і Володимира Ярославського не стихають, до того ж зірки самі підливають масла у вогонь.
Володимир Кличко та Гайден Панеттьєрі

Золотоволоса красуня: як виглядає донька боксера Володимира Кличка від американської актриси

Володимир Кличко - видатний український боксер, особисте життя якого мало відомо прихильникам. Подивіться, яка красуня-донька росте у спортстмена.

Популярне

Останні новини