Чому насправді чоловік Олі Полякової Вадим покинув першу дружину: справа зовсім не у романі зі співачкою

Чи дійсно Оля Полякова увела чоловіка з родини чи інша причина?

Оля Полякова ніколи не приховувала того факту, що була коханкою свого чоловіка Вадима. Втім, співачка виправдовується — одразу ж попросила коханого покинути його дружину і отримала бажане. Про свій підхід до цієї справи вона говорить відкрито і радить іншим жінкам чинити так само. Та чи покинув Вадим колишню саме через кохання?

Причина для розриву

В одному з архівних інтерв’ю Оля Полякова зізналася, що дітей у шлюбі Вадима з першою дружиною не було, а він їх дуже хотів. Це питання висіло над парою як Дамоклів меч. Мовляв, що за життя без дітей?

Оля Полякова з чоловіком Вадимом Поляковим

Більш того, Вадим Поляков не виразив особливого бажання покидати жінку заради вродливої співачка. Оля повела себе дуже розумно і поставила йому ультиматум. Тож якби Вадим не зробив вибір, то можливо б в Україні і не було-б такої співачки, як Оля Полякова.

Оля і Вадим Полякови
Оля і Вадим Полякови

Варто відмітити, що дітей артистка подарувала чоловіку одразу. У віці 21 року Оля народила первістка Марію, яку назвала у честь своєї бабусі. На привеликий жаль, найрідніша людина співачки бабуся Маша померла, коли зірка була на шостому місяці вагітності. Суперблондинка не тямила себе від горя і вирішила назвати доньку у честь померлої.

Оля Полякова зі своїм чоловіком Вадимом
Оля Полякова зі своїм чоловіком Вадимом Поляковим 

Перші роки материнства вона повністю присвятила домашньому побуту, займалася різноманітною творчістю вдома та постійно знаходилася поруч з коханим. Таким чином Вадим Поляков нарешті отримав те, чого прагнув: дітей, сімейний побут та щастя.

реклама

Поділіться статтею

Оля та Маша Полякови

Донька Олі Полякової не буде вчитися в Україні: куди буде здавати іспити спадкоємиця відомої артистки?

Стало відомо, що Марія Полякова буде вступати до іноземного учбового закладу.
Слава Фролова

Екс-суддя шоу “Україна має талант” Слава Фролова приголомшила новинами з життя: “Якимось дивом вижила”

0
Українська телеведуча і колишня суддя шоу "Україна має талант" Слава Фролова вийшла на зв'язок з фанатами після довгого мовчання.

Популярне

Останні новини