Про доньку Ніни Матвієнко знаємо, а ким стали та як виглядають її сини: справжніх козаків зростила

Ніна Матвієнко має трьох дітей. Якщо за життям її доньки стежить вся Україна, то про синів маловідомо.

Ніна Матвієнко – легендарна співачка з унікальним голосом у своєму житті приділяла час не лише самій кар’єрі. Разом з коханим чоловіком жінка виростила трьох дітей. Доля подарувала їй двох синів та доньку, яких виховали у творчій атмосфері.

Чоловік Ніни Матвієнко

Петро Гончар став коханням Ніни Митрофанівни на все життя. Він художник і один з дітей подружжя пішов його стопами. Цікаво, що обох своїх синів чоловік з 6 класу віддав навчатися мистецтву.

Родинне фото Матвієнків

Андрій Гончар став також малювати. Він персона непублічна на відміну від своїх зіркових родичів. Всі світлини, які показувала родина з Андрієм – дуже ранні. Веде чоловік тихе гідне життя. Цікавішою постаттю для ЗМІ та прихильників Матвієнко став другий син Петра і Ніни – Іван. Чоловік вже у дорослому віці пішов служити у монастир.

Зараз він виглядає, як справжній священнослужитель.

Іван Гончар

Іван, коли прийняв постриг став отцем Януарієм. Чоловік тривалий час був служителем у кримському храмі, але у 2014 році переїхав у Київ.

Ніна Митрофанівна не раз згадувала, що поставилася родина до рішення сина з повагою та розумінням. Він тривалий час підготовлював близьких до того, що піде у монастир. У 33 роки зробив відчайдушний крок.

Іван також займається мистецтвом, як і батько. Він став іконописцем, але освіту довелося здобувати самостійно. Художник скаржився, що в Україні не міг знайти майстерні, де б навчати цій справі.

реклама

Поділіться статтею

Злата Огнєвіч

Злата Огнєвіч знайшла кохання на проєкті: Холостячка поцілувала чоловіка та розповіла про плани

Злата Огнєвіч готується поділитися усіма деталями її романтичного життя.
Олег Винник і Таюне

Таємна дружина Олега Винника стала його гордістю: співак вже не приховує кохання до Квітки Таюне

Олег Винник прямо натякнув на подружні стосунки з своєю бек-вокалісткою.

Популярне

Останні новини