Переможниця “Холостяка-11” Анна Богдан розкрила правду про стосунки з Михайлом Заливако: “Просто живемо”

Переможниця 11 сезону реаліті-шоу "Холостяк" Анна Богдан розповіла, як складаються її стосунки з Михайлом Заливако через кілька місяців разом.

З усіх учасниць “Холостяка-11” тільки Анні Богдан вдалося підкорити серце Михайла Заливако, хоча дуже багато глядачів були впевнені, що він зробить вибір на користь її головної конкурентки – Юлі Зайки Бельченко. До речі, вона, схоже, попрощалася з почуттями до Міші, оскільки нещодавно стала справжньою нареченою і зіграла весілля з відомим українським телеведучим. Детальніше про це читайте тут.

Юлія Зайка, Михайло Заливако та Анна Богдан
Юлія Зайка, Михайло Заливако та Анна Богдан

Особисте життя Богдан і Заливако теж не стоїть на місці. Незабаром після закінчення проєкту вони з’їхалися, причому екс-холостяк навіть переїхав заради коханої в Київ, але живе пара не вдвох, а втрьох – у них є кішка Бублик.

Міша і Аня разом з їхньою кішкою Бубликом
Міша і Аня разом з їхньою кішкою Бубликом

Не можна не відзначити, що після реаліті популярність Анни в мережі помітно зросла, тому зараз вона регулярно ділиться з шанувальниками подробицями відносин з Михайлом. На цей раз дівчина розповіла, як їм вдається не набридати одне одному:

“Ми з Мішею намагаємося побільше проводити часу разом… Звичайно, через роботу і якісь свої окремі плани це не завжди виходить, але ми намагаємося частіше заряджатися разом новими спільними емоціями. Вважаю, що для гармонійних відносин вкрай важливо проводити час разом поза домом. Ми, жінки, просто живемо емоціями… І якщо ці емоції не підживлювати компліментами, побаченнями, спільним проведенням часу, тоді ми просто починаємо клювати мозок своїм чоловікам”, – пише Богдан.

Вона впевнена, що якщо не працювати над відносинам і жити рутиною, це неминуче призведе до розставання:

“От не даремно у безлічі пар причиною розставання є “заїла битовуха!”. Все просто через те, що крім рутинного життя вас нічого не пов’язує”.

реклама

Поділіться статтею

Володимир Кличко та Гайден Панеттьєрі

Золотоволоса красуня: як виглядає донька боксера Володимира Кличка від американської актриси

Володимир Кличко - видатний український боксер, особисте життя якого мало відомо прихильникам. Подивіться, яка красуня-донька росте у спортстмена.
Свято 29 вересня

Церковне свято 29 вересня – що можна і не можна робити на День Євфимії всехвальної: традиції прикмети

Євфимія була донькою заможних та впливових людей, але все одно своє серце подарувала Сину Божому. За це і поплатилася.

Популярне

Останні новини