“Роман” Ольги Фреймут та Олександра Педана: що насправді було між зірками, окрім поцілунків і дивних натяків

Одного разу в інтерв’ю Олександр Педан зізнався, що саме Ольга Фреймут з ​​усіх знаменитих жінок України заслуговує звання “Найпривабливішої”. Найкращий комплімент для жінки – Фреймут було дуже приємно. За час телевізійної кар’єри між телеведучими було безліч моментів, які ставали причиною пліток про їхній зв’язок. Та що між ними будо насправді?

Стосунки Олександра Педана та Ольги Фреймут

За час співробітництва між Ольгою та Олександром було все: флірт, кокетство в навіть пристрасні поцілунки.

Поцілунок Ольги Фреймут та Олександра Педана.

Під час роботи над проєктом “КабріоЛіто” зірки начебто особливо зблизилися. Але це було ілюзією. Вони часто сварилися, їхні погляди розбігалися, а знайти спільну мову завжди будо важко.

Сергій Притула, Ольга Фреймут і Олександр Педан у Підйомі
Сергій Притула, Ольга Фреймут і Олександр Педан у Підйомі

Тим паче, що Олександр ще за шкільних часів закохався у свою дружину Інну, і завжди був з нею. Як жінка відреагувала на витівку Ольги з поцілунком коментарів не було.

Зараз зірки не спілкуються, але притримуються етикету, і доброзичливо ставляться одне до одного.

“Тусити – ні, але і горщики не побили. У нас були якісь розбіжності, коли ми всі один одному набридли ще за часів “Підйому”, але ми помирилися і абсолютно нормально спілкуємося. Я з Фреймут спілкуюся нормально. Дітей не хрестили разом, на дні народження не ходимо, але вітаємо обов’язково”, — зазначив Олександр у інтерв’ю.

Нагадуємо, що Сергій Притула та Ольга Фреймут посварилися і не розмовляють одне з одним. Відомо, що телеведуча декілька разів сильно образила партнера і навіть підставила його, як співведучого.

Схожі новини