Ольга Сумська показала доньку від Паперного, яка була йому не потрібна і втекла з України заради кращої долі

Ольга Сумська виростила двох прекрасних доньок. Як виглядає її старша донька, яка давно покинула Україну?

Старша донька Ольги Сумської Тоня Паперна народилася у шлюбі двох талановитих акторів. І хоча родина не була бідною і не страждала від недостачі фінансів, як усі інші сім’ї на той час, стосунки подружжя швидко руйнувалися через погані звички глави родини.

Тоня не цікавила батька

Мама Тоні після ряду неприємних інцидентів з чоловіком закрутила інтрижку з колегою, а згодом і зовсім пішла з родини з малюком на руках. Віталій Борисюк, який невдовзі одружився на Ользі прийняв дівчинку, як рідну і виховував її на правах вітчима. На превеликий жаль, Євген ніяким чином не приймав участі у вихованні доньки та засмучував маму їхньої спільної дитини повною байдужістю.

Тоня Паперна зараз

Зараз вона доросла приваблива жінка. Зірковій спадкоємиці вдалося налагодити особисте життя за межами України в Москві. Воеа вийшла за відомого російського актора Яглича та народила двох дітей.

По досягненню дорослого віку їй вдалося налагодити стосунки з батьком, який визнав, що поводився з нею не найкращим чином.

Що ж стосується кар’єри дівчини, то не все так добре. Паперна — молода мама, яка надає перевагу сфокусувати свою увагу на материнстві.

Нагадуємо, що не так давно ми розповідали про доньку Наталі Сумської, яка не працює та живе на гроші матері. Після того, як чоловік дівчини помер, і вона залишилася вдовою, її утримання взяла на себе мама. Наталя стверджує, що її спадкоємиця чекає на пропозиції і тому залишається біла розбитого корита.

реклама

Поділіться статтею

Володимир Кличко розважається з мільйонеркою в Києві, поки його колишня Хейден на дні — усі подробиці

Володимир Кличко не тільки успішний спортсмен та бізнесмен, але і завидний наречений. Після його розриву з американкою Хейден, серце чоловіка залишилося вільним, і претенденток на нього без сумніву купа. Втім, не кожній пощастить хоча б побачити холостяка вживу.
Вагітна Настя Каменських обхопила руками живіт

Вагітна Настя Каменських у сукні з яскравого целофану обхопила руками живіт: “Буде поповнення. Буде двійня”

Відома українська співачка Настя Каменських виступає на вітчизняній естраді близько 14 років. І половину з них інтригує аудиторію можливою вагітністю, яка все ніяк не настає. Зміни у фігурі співачки наштовхують фанатів га думку про її положення, але чи насправді це фантазії?
Тоня Матвієнко показала, як живе її батько

“Шкода, що немає місця в родині”: Тоня Матвієнко показала, як живе її батько після розриву з Ніною Матвієнко

Не так давно стало відомого, що Ніна Митрофанівна розірвала стосунки зі своїм чоловіком після десятків років спільного життя. Зараз велика родина обходиться без голови, який живе та малює на дачі. Нещодавно Тоня Матвієнко показала, як зараз живе її батько.
Гороскоп на 28 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 28 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, який завадить вам приймати погані рішення

Гороскоп на 28 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку обіцяє непростий, але хороший день для вас. Усі біди так чи інакше оминатимуть вас стороною та приноситимуть рівно протилежні результати. Не звертайте увагу на не аргументовану критику та зберігайте хороший настрій.
Макс Тарапата емоційно звернувся до Злати Огнєвіч

Тарапата не примирився з рішенням Холостячки? Макс емоційно звернувся до Злати Огнєвіч: “Мені є що сказати”

Цієї п'ятниці Холостячка попрощалася з ще одним учасником, якого вважали головним претендентом на серце Злати Огнєвіч. І хоча батьки співачки та її сестра схвалили хлопця, це не вплинуло на її рішення. Нещодавно екс-учасник висловився щодо свого виліту і привернув увагу артистки.

Популярне

Останні новини