Дружина Віктора Павліка Репяхова вийшла з пологового будинку та схвилювала заявою: “Повернуся за дівчинкою”

Катя Репяхова вперше стала матір’ю більше місяця тому. На світ з’явився маленький хлопчик на ім’я Михайло, який став першою дитиною у родині Каті та Віктора Франковича. Зараз молода мама активно відновлюється після виснажливих вагітності та пологів, і ділиться з підписниками усіма новинами.

Народження дитини у знаменитої пари було заплановано. Після смерті свого сина Павла Віктор Павлік довго не міг прийти до тями, і вагітність змогла повернути енергію чоловіка, і дати йому ще один мотив жити далі.

Катя Репяхова повернеться  за дівчинкою

Нещодавно Катя опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram відеоролик, у якому розповіла, що рушила до свого лікаря на післяпологову консультацію. Дитину вона залишила разом з бабусею, а сама сіла до автомобілю та поїхала.

Після візиту до лікарні, вона вийшла з радісним настроєм. Дівчина зауважила, що під час розмови з медиком в неї накочувалися сльози на очі через спогади. Лікарка сказала дівчині, що впевнена, що та повернеться за дівчинкою.

Скріншоти сторінки Каті Репяхової

Цікаво, що молода мама заперечувати цього не стала, а поділилася з шанувальниками.

Нагадуємо, що Катя Репяхова є четвертою дружиною Віктора Павліка. Дівчина тривалий час працювала концертною директоркою у співака, а згодом з’ясувалося, що вона є його коханкою. Їхні стосунки розпочалися у 2015 році, а в минулому році пара одружилася. Весілля вони не грали, так як Віктор Франкович знаходився у траурі. Дівчина планує торжество на листопад цього року.

Схожі новини