Чому пенсіонер Михайло Поплавський досі мусить працювати: на що відкладає гонорари співаючий ректор?

Михайло Поплавський нещодавно розкрив таємницю: отримає депутатську пенсію. Та все одно співаючий ректор на допомогу від держави не розраховує.

Михайло Поплавський. Цього співака люблять заочно навіть ті, хто не є його палким прихильником творчості. Секрет артиста в тому, що його репертуар – це ідеальний плей-лист для застілля. Тут і заспіви про варенички, юного орла, є ліричні про мати й батька. Словом весь набір композицій для того, щоб влаштувати запальні гостини.

Михайло Поплавський у своєму стилі
Михайло Поплавський у своєму стилі

Михайло Михайлович вже розміняв 8-й десяток, але йти зі сцени не збирається. Він випустив ще кілька нових кліпів та активно розвиває свої соціальні мережі.

Нещодавно співак розповів, що держава йому призначила пенсію близько 16-17 тисяч. Втім, він навіть і не помічає тих грошей, адже знімають їх помічники, а йдуть кошти дуже швидко на нагальні потреби.

Чому не сидиться на пенсії артисту?

Михайло Поплавский – не тільки співак, й бізнесмен. Любов до праці він отримав від батьків і тому свої гонорари не витрачав всюди підряд, а вкладав у власну справу. Так у нього є ресторан “Батьківська хата”, “Вареники” та інші. Управляє також закладами харчування і син зірки – Олександр. Цікаво, що вкладав кошти артист і в агробізнес.

Михайло Поплавський на весіллі у сина

Невістка Аліна навпаки займається творчістю і хоче стати співачкою. Поплавський зізнавався, що у нього повно енергії та сил, які він хоче вкладати не лише у власну справу, а й у рідного онука Єгора. Хлопчик ще навчається у молодшій школі і йому необхідний мудрий наставник.

реклама

Поділіться статтею

Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина

Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина: “Він зустріне мене там”

Колишня дружина Валерія Меладзе Ірина зважилася на відверту розповідь. Подружжя разом виховувало трьох доньок, однак, як виявилося, у них народився ще й син, який помер через 10 днів після народження. З того дня пройшов 31 рік, але Ірині все ще тяжко пригадувати трагічний для неї день.
Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличч

Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличчя та осину талію: Софію так не молодили навіть за гроші

Софія Ротару - беззаперечно яскрава зірка українсього шоу-бізнесу та улюблениця СНД. Вже давно не секрет, що її родина славиться талантами. Ось і сестра Ауріка вирішила не ховатися у тіні відомої родички та заявити про себе. Подивіться, якою неймовірною красою може похизуватися жінка.
Олега Винника спіймали на обмані

Олега Винника спіймали на обмані: стосунки головного вовка країни і його вовчиць погіршуються через гроші

Улюбленець української публіки Олег Винник потрапив у немилість власних фанатів. Зараз користувачі мережі масово залишають під публікаціями артиста невдоволені відгуки та коментарі, які мають привернути його увагу. Що сталося між кумиром мільйонів та його фан-базою, читайте у статті.
Віталій Козловський став багатодітним татом чотирьох дітей

Як виглядають четверо дітей Віталія Козловського та як він став багатодітним татом: “Хочу завжди бути поруч”

0
Популярного українського співака Віталія Козловського сім'янином не назвеш, на відміну від завидного холостяка, адже одруженим він не був ще ніколи. Втім, батьком таємно від публіки він стати вже встиг, причому багатодітним. Що відомо про чотирьох дітей Віталія Козловського?
Анна Різатдінова полишила немолодого багатія

Анна Різатдінова полишила немолодого багатія та заговорила про шлюб з кухарем: не мільйонер, але хвацький

Анна Різатдінова відома українська спортсменка, яка свого часу зажила, як справжня Попелюшка. Вона зустріла свою половинку серед непростих чоловіків. Заміж зірку покликав дуже заможний чоловік, старший за гімнастку на 24 роки. Втім, Анна вирішила рухатися далі у стосунках.

Популярне

Останні новини