Папараці підловили 50-річну Орбакайте на пляжі та показали її реальну фігуру без фільтрів і фотошопу (ФОТО)

50-річну російську співачку Христину Орбакайте та її чоловіка сфотографували під час відпочинку в Греції, коли вони про це не підозрювали.

Христина Орбакайте вже давно одружена з американським бізнесменом Михайлом Земцовим, з яким виховує спільну доньку Клаву. Пара більшу частину часу проводить в США, адже там у глави сімейства робота, а їх спадкоємиця ходить до місцевої школи. Проте, в рідні краї до знаменитої матері Алли Пугачової співачка навідується регулярно.

Христина Орбакайте з чоловіком та донькою
Христина Орбакайте з чоловіком та донькою
Алла Пугачова та Христина Орбакайте
Алла Пугачова та Христина Орбакайте

Нещодавно подружжя вирішило влаштувати собі грецькі канікули на острові Міконос, залишивши дочку в гостях у бабусі Примадонни, де їй було не нудно разом зі своїми племінниками Лізою і Гаррі Галкіними.

Звичайно, Орбакайте в Інстаграмі публікувала свіжі фото з відпустки, але якщо вона точно знає свої вдалі ракурси, то від папараці не приховаєш нічого.

Так, в мережу потрапили кілька пляжних кадрів Христини з чоловіком, на одному з яких вона постала в квітчастому купальнику, сонцезахисних окулярах і кепці, а на іншому в різнокольоровому парео з леопардовою хустинкою на голові.

Христина Орбакайте та її чоловік Михайло Земцов на знімках папараці
Христина Орбакайте та її чоловік Михайло Земцов на знімках папараці

Думки користувачів мережі розійшлися – одні вважають що для своїх 50-ти років артистка виглядає чудово, інші ж з цим не згодні:

  • “Христина красуня, фігура приголомшлива”;
  • “Як прекрасно вони виглядають”;
  • “Пара чарівна”;
  • “Бабуся”, – пишуть коментатори.

До речі, до шлюбу з Земцовим Орбакайте знаходилася у стосунках зі співаком Володимиром Пресняковим-молодшим, а пізніше вона з’їхалася з бізнесменом Русланом Байсаровим. Якщо б свого часу Алла Пугачова не втрутилася, Христина могла б залишилися без сина від Байсарова. Всі подробиці скандалу в наступному відео:

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини